Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy bűn, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn, ha egy lány elvárja egy pasitól, hogy sportos, igényes és szép külsejű legyen?

Figyelt kérdés
Évek óta sportolok (most már nem profi szinten) és elvárom egy pasitól is, hogy mozgékony, vitális és egészséges legyen. Ez miért akkora bűn? Amit nyújtani tudok, azt is várom el, mégis mindig mindenki fel van háborodva, hogy ilyen meg olyan vagyok. 23/L

2012. dec. 23. 14:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy meleg -e, vagy sem, a testét néztem. :)
2012. dec. 23. 15:39
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Ejj de pocsék feje van :DDD
2012. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként semmi gond sincs ezzel az elvárással. Azt vársz el, amit csak akarsz.


Nekem sosem tetszettek a sportos pasik, nem is kerestem őket soha. Nem is gondolom, hogy optikailag összeillenénk, én telt nő vagyok, de mégis volt ilyen udvarlóm, mondjuk ő fantasztikus volt. Nem tudom mit ettem benne, mert szöges ellentéte az ízlésemnek és még tetoválása is volt, amit végképp ki nem állok, de lehűltem, amikor megláttam :D


Szóval lényeg a lényeg, azt vársz, amit akarsz, ha egy félistent, akkor azt :)

2012. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
kérdező, most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy nézel ki ;)
2012. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

vicces hogy belinkelsz egy csávót és egyből útána két komment oltogatja....

szánalmasak azok az emberek akik ahelyett hogy ők lépnének előre másokat húznak hátra

amúgy meg senki se mondta hogy nagy bűn, szimplán olyan férfit kell választani aki neked tetszik, nem kell ezt túl bonyolítani....

20/F

2012. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%

Az utána rövid u :)


Nekem pedig nem kell előrelépnem, de ettől még véleményem van. A teste nem érdekel, a feje meg, hát kérdezz már meg pár nőt, hogy tetszik-e nekik.

2012. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

félreütöttem és így javította....

nem tudom mi a bajod a fejével, (gondolom a kisfiús arcú férfiakat szereted),

de nem is érdekel, mert a testéről volt szó, te meg elkezdted hogy milyen csúnya a feje, mert a többi része kb hibátlan és ez gondolom téged bánt..

2012. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Miért bántana??? Én nő vagyok, nekem aztán mindegy, hogy a férfiak egy része milyen :)

Az ő arca pedig minden, csak nem férfias.

Megmutatom milyen a férfias arc.

[link]


[link]

2012. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
tudom mit jelent az hogy férfias arc.... amúgy ez már nagyon off úgyhogy inkább hagyjuk
2012. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%

Annyira egyet értek veled, kérdező! :)

Én is pont ilyen vagyok, mint te. Nálam is alap az, hogy egy férfi fitt, energikus és egészséges legyen. Arról nem is beszélve, hogy a sport a lelket is formálja, nem csak a testet.

2012. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!