Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az igazi férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
még a tizenévesekkel hagyján, de a 20 évesek közt is egy csomó olyan aki tisztára úgy öltözik mint egy lány. Megdicsérnek hogy csinos vagyok, kérdik miért nincs pasim? hát ilyenek inkább nem kellenek, a másik meg 30 évesek, de szerintem azok meg öregek hozzám. :S 18/L

2012. dec. 26. 20:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

én igazi férfi vagyok, orvosi egyetemre járok, nem öltözködök buzlsan, és velem tuti hogy nem a discoban meg bulikban fogsz összefutni, és nem is a facen foglak bejelölni random módon.. Barátnőm nincs, de nem is erőltetem, majd rátalálok én az igazira, de nem szórakozóhelyeken, az biztos.

19F

2012. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

hiába öltözök így:

[link]

senki sem vesz észre, epdig nem nézek ki rosszul

2012. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Szerintem minden férfi igazi, csak nem találja meg a párját.

Nekünk kell ott lenni ahol ők, hogy ránk találjon az akire várunk. Ezért érdemes mindig kedvesnek, csinosnak lenni, hogy ha eljön, ne menjen el mellettünk. 18 évesen már nőnek érzem magam, de igazinak csak neki akarok látszani.

2012. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem ez a nyálas, diszkóherceg,facebook mániás, nem úgy öltözik mint egy lány. A nő alatt meg azt hogy nem issza magát részegre, rendet tart maga körül, főz..stb
2012. dec. 26. 20:40
 15/31 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, nem vagyok nyálas, utálok/utáltam discokba járni, nem vagyok facebook függő és nem öltözködöm úgy mint egy lány.

Akkor én igazi férfi lennék? (őszintén szólva egyáltalán nem hiszem)

2012. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
normális férfi :)
2012. dec. 26. 20:44
 17/31 anonim ***** válasza:

A te igazi nőd jól mutat férfiban is.


Ezek szerintem felszínes dolgok, amiket írtál, de egy csomó huszonévest ismerek, akik elvileg beleesnek a szórásodba. Bár inkább a 20-as éveik második felén vannak, az az érzésem, hogy idősnek tartanád őket magadhoz.

2012. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, pont 18 voltam amikor ezt a kérdést feltettem magamnak, találtam egy srácot, egy évvel fiatalabb volt nálam és nem volt igazi férfi...olyan átlagos volt, vagy picit csúnyácska, de trendi raszta volt. Adtam egy esélyt a dolognak, és akkorát estem pofára, olyan cefetül dobott ki, hogy a lábam nem érte a földet egy hónap után, miután kihasznált. Aztán méginkább elgondolkodtatott ez a kérdés, elkezdtem randizni és megismertem a srácokat...egyikkel sem volt semmi, még csók sem, csak beszélgetés, séta...meg akartam ismerni őket. Akkor jöttem rá, hogy én nem találok itt olyasvalakit aki nekem kell...elkezdtem beszélgetni egy sráccal véletlenül facebookon (ez 2008 volt, tehát a fb még nem volt menő, amerikai ismerősökkel tartottam ott a kapcsolatot)...ez a fiú meghódított, levett a lábamról a gondolkodásával, értékrendjével, szavaival...aztán kiderült, hogy 300 km-re lakik egy kis faluban...aztán találkoztunk, és azóta sok mindenen átmentünk, de mi egy pár vagyunk...harmóniában, szerelemben. Én egy igazi férfi mellett vagyok, van ilyen. Nem magas, izmos, gazdag, bulizós, hanem egy normális, intelligens, humoros, nagyon szeretni tudó szőke-zöld szemű herceg. Kevés ilyen van, de létezik...Budapesten nem találtam ilyesvalakit.


23L

2012. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek.
2012. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%
Otthon ringatják a bölcsőt, vagy hanyatt-homlok menekülnek előled!
2012. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!