Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az igazi férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
még a tizenévesekkel hagyján, de a 20 évesek közt is egy csomó olyan aki tisztára úgy öltözik mint egy lány. Megdicsérnek hogy csinos vagyok, kérdik miért nincs pasim? hát ilyenek inkább nem kellenek, a másik meg 30 évesek, de szerintem azok meg öregek hozzám. :S 18/L

2012. dec. 26. 20:32
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
73%

"Dehogynem, pontosan tudom, mire vágyik."


Persze. Beülsz a gép elé, és mindenkinek megmondod onnan a frankót, jobban tudod teljesen arc nélkül, hogy ki mire vágyik.:D Hogyisne. Teljesen logikus. :'D


Az utána lévő szövegdarabodat ki sem lehet mondatonként elemezni, mert az egésznek nincs értelme. Minden egyes eset más és más, mert nincs két egyforma ember.


"Ha picit elfelejtené a sztereotípiáit és lejjebb adna az igényeiből, akkor megoldódna a gondja. "


Senkinek nem kell lejjebb adnia, mert akkor nem lesz boldog. Az élet - főleg a párkapcsolatok - egy erős, határozott, küzdeni képes, magára kívül-belül adó egyén számára nem a kompromisszumokról szól.


"Egyébként látszik, hogy valahol magadra vetted, mert az "élből elutasítás" érzelmi reakció."


Szerintem te ilyenekről ne okoskodj... Bár teheted, minden jogod megvan hozzá, csak minek, mikor vszeg nem értesz az emberekhez és a pszichológiához túl magas szinten.


"Ahhoz, hogy problémákat oldj meg, racionálisan kell gondolkodnod."


Párválasztásban nincs helye racionalitásnak, főleg az érzelmekről kell, hogy szóljon, különben elvész minden érték.


"Arra kéne figyelni, mit mond valaki, nem azt, hogy hogyan mondja. "


Szerintem meg mindkettőre.


" Leírtam a választ: adj lejjebb az igényeidből. "


Remélem, hogy a kérdező még mindig nem veszi magára a dolgokat, csak szimplán körberöhög.


"A média már egy ideje csak tökéletes embereket mutat"


1. HOL? Ki? Egyet mondj már...

2. Aki kicsit is intelligensebb, az szerintem látja, hogy tökéletes ember egyszerűen nem létezik.


"Ugyanezért hajszolják bele magukat a nők olyan fogyókúrákba meg életformákba, amikkel tönkreteszik az egészségüket: mert hamis és teljesíthetetlen az a nőideál, aminek úgy érzik, meg kell felelniük. "


Miféle nőideál? A vékony alkatra gondolsz? Ez a sejtésem, de megerősítésre várok, mert nem akarom elhinni, hogy ennyire korlátolt vagy.

2012. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!