Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az igazi férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
még a tizenévesekkel hagyján, de a 20 évesek közt is egy csomó olyan aki tisztára úgy öltözik mint egy lány. Megdicsérnek hogy csinos vagyok, kérdik miért nincs pasim? hát ilyenek inkább nem kellenek, a másik meg 30 évesek, de szerintem azok meg öregek hozzám. :S 18/L

2012. dec. 26. 20:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%

Anyádban b*meg.


A tököm tele van már az ilyen telhetetlen nőkkel, akik hollywood-i lovagokat akarnak. Ha megjön a lovag, akkor lehet akármilyen romantikus, ha nem néz ki jól, nem kell nekik ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. Ha jól néz ki, de bunkó, akkor meg sírnak, hogy miért hagyták, hogy elragadják őket az ösztöneik és ott maradtak a gyerekkel, apa nélkül.



Szerintem fogd az összes ilyen nőtársadat, akiknek elegük van a mai béna férfiakból és költözzetek kolletktíve Leszbosz szigetére. Ott játszadozzatok és létesítsetek egy genetikai kutatóintézetet, ahol kikísérletezitek az Árja Hímet, a két méter magas, bronztestű, macsó hódítót, aki majd kielégíti minden igényeiteket és átveszi a mai elcsökevényesedett, kihalásra ítélt férfiak helyét az evolúciós létrán, csak hogy Nektek jó legyen.


Aztán, ha visszaszállsz a földre, gyere vissza és fogd be a szád.



Ja, és egy kis kiegészítés: 20 éves vagyok, sose öltöztem lányként. Normális vagyok, és a legutóbbi lány, akinek bevallottam, hogy szeretem, elmenekült, mert neki ez túl sok volt. Azért ez az érettség-nyálasság már túl sok, ugye? Nehogy már a pasi bevallja, hogy szeret minket, az túl b*zis! Inkább alázzon meg és utána csináljon velünk, amit akar, ugye?


Ebben a korban még te se tudod mit akarsz, és más az, amit mondasz és más, amire vágysz. A másik, meg hogy tipikusan a korodra jellemző "tünet", amiről írsz.

2012. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Keressük az igazi nőket!
2012. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
58%
21 fogalmad sincs arról, hogy mire vágyik a kérdező. akkor meg qssolj
2012. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
70%

# 21


Grat, még egy sértődött, frusztrál, szerencsétlen tapló.

Menj szakemberhez!

2012. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
21 szerintem felesleges volt írnia ekkora regényt, úgy sem veszem magamra, annál több eszem van :)
2012. dec. 26. 23:21
 26/31 A kérdező kommentje:
nem itt kell kitölteni szerelmi bánatodat
2012. dec. 26. 23:24
 27/31 anonim ***** válasza:

Alapvetően hol keresel, és mit tudsz nyújtani.


Egyetlen ostoba lánnyal sem jönnék össze 1 esténél tovább azért, mert szép. Egyszerűen irritál, ha valaki buta, nem lehet vele beszélgetni, stb :D

2012. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
én 1 estére sem jövök össze buta lánnyal. Sőt azokhoz még bottal se nyúlok hozzá.
2012. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
ez nem igaz :) itt vagy 16 evesen gepeszkent es a legtobb csaj eddig azt mondta hogy tul ferfias vagyok nekik. na jo mondjuk nem.ezekkel a szavakkal ( egyebkent lehet hulyeseget irok fa*z se olvasta el.a valaszokat )
2012. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
38%

"21 fogalmad sincs arról, hogy mire vágyik a kérdező. akkor meg qssolj"



Dehogynem, pontosan tudom, mire vágyik. Csomó ilyen lánnyal találkoztam már, ismerem ezt a problémát. Adott egy csini, talán kicsit önbizalomhiányos lány, aki keresi a helyét és még nem fixek az igényei, aki korábban ért "annak idején", mint a fiúk, és mivel csini, és ennek megfelelően jó társaságban mozog, azt látja, hogy a korabeli fiúk még mind éretlen kamaszok, akiknek csak a bulikon, hülyülésen, számítógépes játékokon jár az eszük és trófeaként bánnak a lányokkal (ezek természetesen a "sikeres" fiúk, egy hozzá hasonló lány többnyire ilyeneket lát. Vannak még a "lúzerek", a későn érők, gátlásosak, kockák, akik nem tanultak meg csajozni vagy valami egyéb problémájuk van, de hát ők ugyebár senkit nem érdekelnek :)) ). Na mármost egyik oldalon azt látja, hogy ezek a korabeli fiúk még nem állnak készen a komoly kapcsolatra, másik oldalon meg azt, hogy a hozzá hasonló, kevésbé lelkiismeretes lányok simán elvannak 30+ -os pasikkal, akik direkt rájuk utaznak, de ebbe megintcsak nem akar belemenni, mert ezek túl öregek, túl nagy a kor- és tapasztalatbeli különbség és egyébként is gyanús az, aki annyi évesen nálánál 10 évvel fiatalabb csajokkal foglalkozik, ahelyett, hogy családot alapítana. E között a kettő között pedig van egy űr, egy szakadék, a 20-onéves korosztály, és nem igazán van átmenet. Legalábbis ő ezt látja. Ha picit elfelejtené a sztereotípiáit és lejjebb adna az igényeiből, akkor megoldódna a gondja.



"21 szerintem felesleges volt írnia ekkora regényt, úgy sem veszem magamra, annál több eszem van :)"



De ahhoz már nincs elég, hogy átlásd, mi a gondod és ne kelljen róla kérdést kiírnod. Egyébként látszik, hogy valahol magadra vetted, mert az "élből elutasítás" érzelmi reakció. Ahhoz, hogy problémákat oldj meg, racionálisan kell gondolkodnod. Arra kéne figyelni, mit mond valaki, nem azt, hogy hogyan mondja. Leírtam a választ: adj lejjebb az igényeidből. Lehet őrjöngeni meg fújolni, de az összes ilyen csajnak ez a hibája. A média már egy ideje csak tökéletes embereket mutat, az embereknek az a benyomása a mindennapi életben, hogy ez lenne az alapelvárás. Ugyanezért hajszolják bele magukat a nők olyan fogyókúrákba meg életformákba, amikkel tönkreteszik az egészségüket: mert hamis és teljesíthetetlen az a nőideál, aminek úgy érzik, meg kell felelniük.



"nem itt kell kitölteni szerelmi bánatodat"



Mondja ezt az, aki a ugyanerről írt ki kérdést. Igazad van, nekem nem itt kell, meghagyom neked.

2012. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!