Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy mindenkinek jópofiznom "kell"?

Figyelt kérdés
Nem akarok jópofizni, de akkor meg mindenki megutál, de már elegem van, hogy mindig mindenkivel megértő, rendes vagyok, míg hallom, hogy a hátam mögött kibeszél, elegem van, ezentúl elküldök a francba minden ilyen embert! Szerintetek igazam van, vagy helyesebb lenne mindig mindenkinek a képébe "vigyorogni"?
2012. dec. 27. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Elmész te a p*csába.

(olyan nehéz ez? :))

2012. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem lenne helyesebb.. ugyan miért? ha úgy nem érzed jól magad ne viselkedj úgy
2012. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tégy ahogy jónak látod:)
2012. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy utána egyedül maradsz és nem akarsz kiközösített lenni. De talán(?) még jobban utálod megmásítani magad.
2012. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy megmásítani?
2012. dec. 27. 01:04
 6/16 anonim ***** válasza:

Csináld azt, ami őszintén jön!

Szerintem jobb utálnak azért, amilyen valójában vagy, mintha szeretnének azért, amilyen nem vagy, csak felvettél egy álarcot.

Az összes többi egyenrangú veled, miért pont te lennél az, akinek be kell csicskulni a többieknek, miért hagyod, hogy sakkban tartsanak? Állj a sarkadra mindenképpen! :)

2012. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*ha
2012. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nos, engem nem zavar, hogy jópofiznod kell!

de ha így is úgy is ki vagy beszélve, akkor úgy tűnik a jópofizás hiába való.

2012. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meghazudtolni értem. Tehát másnak mutatni magad, mint amilyen vagy. Szerezz olyan embereket -akár kezdetben neten vagy bárhol- akik elve a valódi személyiséged ismerik meg és valakivel csak kijössz majd. Annyira borzalmas senki sem lehet.
2012. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, ezentúl akivel van bajom azt a szemébe mondom, lehet az elején meg fognak lepődni, de inkább utáljanak ... :S
2012. dec. 27. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!