Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A korombeli fiúk miért mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli fiúk miért mind olyanok, hogy nekik az a kapcsolat, ha rád írnak, rögtön megkérdezik van e pasid járunk és ennyi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, érettebb a többieknél, és eléggé idegesít, hogy kb az összes srác körülöttem így van a kapcsolatokkal.. idősebb fiúk is kizárva, mert azoknak meg csak szexre kellenék. mit kellene tennem?
2012. dec. 29. 19:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

utolsó, ebben igazad lenne, de nincsen. próbálkoztak nálam idősebbek, nem is egy, és a végén mindig kiderült mire fájna a foguk.. ezért írtam hogy az idősebbeknek arra kellek.


normális srác idősebbek közül még nem próbálkozott be nálam.

2012. dec. 29. 19:52
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

Mert szerintem amúgy egy normálisabb idősebb férfinek meg nem kell egy tizenéves komoly kapcsolatra. Hisz nem is érettek még. Kislányok csak - bocsi, de ez az igazság!

Várj szerintem Ráérsz 20-22 éves korodba pasizni és akkor már a korkülönbség se számít annyira. Könyebb lesz normális pasikat kifogni. A mai tizenévesek csak hiszik, hogy felnőttek.

2012. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Talán mert van olyan érettebb pasi, akinek nem csak a szexre kellenél, erre nem gondoltál? Ha te a potenciális megfelelő jelölteket eleve kizárod, akkor mit vársz?
2012. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

látom ti is nagyon megértettétek amit leírtam:) nincsenek megfelelő jelöltek:) normális srác eddig egy sem próbálkozott.


jólenne ha nem jönnétek már ezzel a fhú de nagyon érett lehetsz szöveggel! nem felnőtthöz hasonlítom magam, hanem a korosztályomnál vagyok érettebb! különbséget tenni meg kéne tanulnotok.

2012. dec. 29. 20:00
 15/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban felesleges komolyan pasiznod. Nem azt mondom, hogy ne foglalkozz egyáltalán a fiúkkal, de nem kell belehalni, ha csak később lesz valakid. Az azért biztató, hogy nem vagy könnyen kapható, bár borzasztó ezt egy 15 évesnek leírni. Csak 24 vagyok, de ebben a korban max. haverkodtam a fiúkkal. Gyorsan változik a világ.:S
2012. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ennyit. Dugasd meg magad. Nem kell ezt túlbonyolítani. Érett nőként beláthatod, hogy nem 15 évesen fogsz megházasodni.
2012. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én azért nem neveznék érett nőnek egy 15 éves kislányt! (bocsánat kérdező)


Egy tizenéves még nem érett nő. Fejlődés alatt lány. Esetleg egy 18-20 éves már "kis"felnőtt. De nem érett. Sem agyilag, sem testileg.


Te aki írtad, hogy érett, valószínűleg te sem vagy egy felnőtt-kategória.


(nem akarok senkit megsérteni ezzel...)

2012. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

utolsó: én nem érett nőnek neveztem magam, hanem a korosztályomhoz képest érettebbnek!!


szövegértést gyakorold még egy picit:)

2012. dec. 29. 20:12
 19/27 anonim ***** válasza:

Drága kérdező! Nem te nevezted magad érett nőnek, hanem a 16-ost aki írta.


És gondoldj hogy mit írsz (gondolok itt a "szövegértéses" beírásodra, hogy flegmán beírod, hogy gyakoroljam!) Inkább te olvass! Köszönöm!

Amúgy előzőleg én írtam, hogy sajnos a többi csaj miatt te szívsz - szóval eszem ágában sem volt téged sértegetni... te viszont tényleg gondolkodj mielőtt nekem utasítást adsz. Köszi

2012. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#6 , 17 és 19-et írtam én.

És aki érettnek titulált téged ("érett nő") az a 16-os volt. Nem neked szólt a 17-be írt megjegyzésem.

2012. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!