Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a csúnyább, alacsonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a csúnyább, alacsonyabb fiúk tényleg teljesen esélytelenek a mai lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

(Mielőtt valaki lehurrogna, NEM SIRÁNKOZNI AKAROK!)

A helyzet az, hogy egyre több embertől hallom azt, hogy az alacsony, csúnyább fiúknak (mint én is) nincs sok esélyük a lányoknál. Én is egyre inkább azt tapasztalom, hogy egyre több elutasítást kapok, pedig próbálkoztam sokszor. Nektek erről mi a véleményetek? Mik a tapasztalatok?


2012. dec. 30. 00:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2012. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ha szeret,akkor nem érdekli hogy milyen vagy,persze nekem is vannak emberek akik tetszenek,és olyanok is akik nem...legyen önbizalmad,és sugározd,hogy leszarod,és te így szereted magad!
2012. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
30%

Ha veszünk mondjuk egy átlag, egyszerű cicát, akkor általában igen. Kivéve: jó verda, sok pénz, mert akkor rögtön cuki pici manó vagy. Egyébként mindenki tud magának való, megfelellő párt találni, helyes kiállással. Valószínűleg neked nem a 180-as lányoknál kell kezdeményezni. Önbizalom. Az is fontos, hogy az önbizalom mellett gyakoroljunk kellő önkritikát. Ez persze megint nem azt jelenti, hogy gyengébb testi adottságokkal ne szerezhetnél csúcsszuper barátnőt. Meg hát nem minden a karosszéria.


Egy lány.

2012. dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
küldesz képet?:)
2012. dec. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Megfelelőt akartam írni, csak kettő "l" lett belőle.


Egy lány.

2012. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, milyen igényes vagy magadra, hogy kijavítod így utólag is a helyesírási hibát. Ezért piros pont! :-)


A kérdezőnek pedig annyit, hogy nem teljesen esélytelenek. Sok ismerősöm van, ők mind alacsonyabbak nálam, akik mindenféle nőkkel szexeltek, mert olyan jó dumájuk és kiállásuk volt. Tőlük tanulhat az ember, főleg akkor, ha a külső nem elég megnyerő.

2012. dec. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még a magasság se garancia semmire. A csúnyaság pedig garancia az egyedüllétre.
2012. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mint a csúnya, kövér lányok, annyira.
2012. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani hogy próbálkozni kell.Én is alacsony vagyok egyébként.163 19/F
2013. jan. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!