Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nők! Hogy futhattok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők! Hogy futhattok egy férfi után? Nincs bennetek tartás? Elsősorban NŐK válaszait várom!

Figyelt kérdés
Magyarázzátok el nekem, hogy miért éri meg egy férfi után futni? Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen esetekben a kapcsolat is hasonlóképpen alakul. Én is nő vagyok és nem rólam van szó, hanem azokról a kapcsolatokról (a környezetemben) ahol a nő kezdeményezett, és végül ő is szakított a férfival, mert miután a nő megtett mindent a kapcsolatért (és már belefáradt)akkor szakít a férfival (akár évek múlva).. Azaz a nő megtesz a párjáért "mindent", és várja a viszonzást de hiába.. Az a nézet pedig, hogy: "Biztos fél a férfi közeledni, mert annyira tetszem neki" Egy oltári nagy HÜLYESÉG!!!! Igen olyan nagyon tetszel neki, hogy a kis ujját se mozdítaná érted.. Ráadásul ezen női viselkedés miatt sok férfi szinte "elvárja", hogy manapság a nő kezdeményezzen, és loholjon utána.. És mindezt kik alakították így ki? Azok a nők, akik semmire nem tartják magukat és a férfiakat ostromolják a "szerelmükkel"..
2013. jan. 2. 11:52
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nő "tartásához" hozzá tartozik, hogy nem tesz konkrét lépéseket azért, hogy összejöjjön a férfival.. mosolyogni, kedvesnek, barátságnak lehet lenni a férfival, de könyörgöm, ne én hívjam már el randira..
2013. jan. 2. 12:05
 12/37 A.Romanov ***** válasza:
65%
Higgyétek el, a nők után rohangálni is megalázó...
2013. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
barátságosnak lenni..
2013. jan. 2. 12:06
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök igazad van. Van egy osztálytársam aki pontosan ezt gondolta a fiúról aki tetszett neki, hogy biztos annyira tetszem neki hogy hozzám sem mer szólni. Pedig azért nem szólt hozzá mert a lány idegesítő és csúnya, nem azért mert tetszett neki. És szerintem a fiúknak "illene" kezdeményezni mert ez is egyfajta magabiztosságot sugall. Akik várnak arra hogy a lány aki tetszik nekik, egyszer csak hirtelen bevallja hogy szerelmes beléjük, az egy nyámnyila félénk alak. (szerintem)
2013. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Itt most nem az a lényeg, hogy ki kezdeményezzen, hanem az, hogy ha a nő kezdeményez, akkor a kapcsolat is olyan lesz.. Ebben várok tapasztalatokat.
2013. jan. 2. 12:08
 16/37 anonim ***** válasza:
Èn elhiszem, amit mondasz, DE a szerelem felülí mindent, a tapasztalatot és az ösztönöket is. Ha voltál már őszintén szeress, akkor meg kell értened, hogy mennyivel erőteljesebb érzés, mintca z elvek vagy a tartás. Akkor és ott - ha egyáltalán eszedbe jut -nem fogsz arra gondolni, hogy hülyét csinálz magadból, csak arra, hogy "Talán..."
2013. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat nem azért lesz rossz, mert a nő kezdeményez, Ez két emberen múlik. Ha a férfi kezdeményez, egy nő is tojhat az egészre. Azért mert a környezetedben volt rá erre példa, az nem azt jelenti, hogy mindig így van. És akár beszélhetünk a fordítottjáról is.
2013. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem befolyásolja a kapcsolatot, csak akkor ha mindkét, vagy legalább az egyik fél így gondolkodik, mint a kérdező. Mert az a feltételezése, hogy akkor az negatívan hat a kapcsolatra, és önbeteljesítő jóslatként fog működni. Ha nincs ilyen előfeltevés, akkor nem feltétlenül alakul így. Nálam mindig a férfiak kezdeményeztek, és mégis én voltam az elhagyó fél.De az igaz, ha nekem kellene egy férfit felszedni, biztos nyámnyilának tartanám.
2013. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Pont ezért várom a tapasztalatokat, és vagyok kíváncsi olyanok véleményére, ahol a nők voltak a kapcsolat kialakításában a meghatározó fél. Ezért érdekel, hogy ahol a nő kezdeményezett, ott a pasi utána mennyire "tette magát oda" a kapcsolatban..
2013. jan. 2. 12:14
 20/37 anonim ***** válasza:
hát anno én "futottam" a párom után...de ez nem is jó kifejezés, inkább én kezdeményeztem többször, mert volt egy olyan sejtésem hogy nem igazán kell neki kapcsolat, mert előttem több éves (6) volt neki és most nem akar egy db-ig...aztán x hétig találkozgattunk és összejöttünk. A mai napig nem bántam meg, hogy "nem adtam fel az udvarlást" mert lassan 5,5 éve vagyunk együtt és minden a legnagyobb rendben. Olyannyira hogy a szerelem még mindig lángol, sőt napról napra egyre jobban, és a párom is belátta, hogy nem érti hogy miért nem Ő kezdeményezett, mikor elmondása szerint számára én vagyok a főnyeremény...(lehet beképzeltnek hangzott, de ezt Ő mondta...)
2013. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!