Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nők! Hogy futhattok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők! Hogy futhattok egy férfi után? Nincs bennetek tartás? Elsősorban NŐK válaszait várom!

Figyelt kérdés
Magyarázzátok el nekem, hogy miért éri meg egy férfi után futni? Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen esetekben a kapcsolat is hasonlóképpen alakul. Én is nő vagyok és nem rólam van szó, hanem azokról a kapcsolatokról (a környezetemben) ahol a nő kezdeményezett, és végül ő is szakított a férfival, mert miután a nő megtett mindent a kapcsolatért (és már belefáradt)akkor szakít a férfival (akár évek múlva).. Azaz a nő megtesz a párjáért "mindent", és várja a viszonzást de hiába.. Az a nézet pedig, hogy: "Biztos fél a férfi közeledni, mert annyira tetszem neki" Egy oltári nagy HÜLYESÉG!!!! Igen olyan nagyon tetszel neki, hogy a kis ujját se mozdítaná érted.. Ráadásul ezen női viselkedés miatt sok férfi szinte "elvárja", hogy manapság a nő kezdeményezzen, és loholjon utána.. És mindezt kik alakították így ki? Azok a nők, akik semmire nem tartják magukat és a férfiakat ostromolják a "szerelmükkel"..
2013. jan. 2. 11:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
72%

Volt egy távkapcsolatom, amiben a lány kezdeményezett. Én felajánlottam mindent, hogy gyakran találkozzunk. Ő kifogásokat talált és szakított. Megbukott az elméleted.


Ui. Nem kitalált.

2013. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én szeretek kezdeményezni,elhívni esetleg randira egy fiút,ráírni interneten...És szerintem ez nem utána futás.Mert nem csimpaszkodom rá,csak egyszerűen ismerkedem.Ha látom rajta,hogy nem igazán érdeklődik és úgy teszem ezeket a dolgokat,akkor lenne az,hogy futnék utána.És ez a tartás kérdése.
2013. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem elméletem, és nem is azt mondom, hogy ezen múlik egy férfi és nő kapcsolat (mert sok minden más is van) hanem, hogy az esetek többségében, ilyen felállásban nagyobb az esély arra, hogy a férfi nem tölti be a "férfi szerepet" továbbra sem a kapcsolatban...
2013. jan. 2. 12:23
 24/37 anonim ***** válasza:
azt kifelejtettem, hogy azért ennyi idősen (22) már nem merném megtenni amit anno, hogy én kezdeményezzek és hasonlók...akkor valahogy nem számított hogy vajon mit gondolhat rólam...de most már érdekelne, ha ne adj isten szingli lennék és tetszene egy fiú
2013. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Én megszoktam várni, hogy a férfi kezdeményezzen, és ha nem teszi, úgy vagyok vele, hogy komolyan nem érdeklem, és soha nem is érdekeltem.. mert meg se próbál/t velem összejönni.. Én úgy gondolom, ha kialakul egy férfi és nő között a kapcsolat, és szexre kerül a sor a férfinak kell úgy éreznie, hogy "megdolgozott" a nőért.. és az a "jutalma", hogy megkapja a nőt..
2013. jan. 2. 12:28
 26/37 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled, soha nem kezdeményeztem férfinél és nem is fogok. Lekopogom sosem volt rá szükségem, tudok úgy nézni, hogy odajöjjenek maguktól is.

Akiben férfi létére ennyi sincs, hogy meg merjen szólítani az menjen és keressen egy ilyen mindenki után loholó csajt, az a neki való.

2013. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek veled

Az előző kapcsolatomban én voltam a kezdeményező fél, a pasi meg örült magának..

olyan is lett az a kapcsolat..a pasi elvárta hogy mindenben én kezdeményezzek plussz semmire nem becsült engem..

Ha egy pasi nem kezdeményez akkor az nem is is akar igazán.

2013. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nekem is az a tapasztalatom amit 12:41-es írt.. hogy utána, "annyira is tartja a nőt".. lehet, hogy ez nem szándékos a férfiaknál, hanem tudatalatti dolog, és csak egy idő után kell neki az olyan nő, aki után ő futhat..
2013. jan. 2. 12:43
 29/37 anonim ***** válasza:
Rossz pasit fogtatok ki, ennyi.
2013. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nekem megérte teperni párom után.

Ráéreztem, hogy ő jó lesz nekem, kedves, figyelmes, aranyos, nem is ronda, igazi apának való típus. Szerencsére ő is így volt velem, de ő kicsit csendesebb típus, így én voltam, aki az elején a legtöbbet bedobta, hogy megszerezze a másikat. (viselkedés, sok találka, programok ide-oda)

7 éve lassan, hogy az enyém, nem is találnék a mai világban még egy ilyen Férfit!

2013. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!