Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nők! Hogy futhattok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők! Hogy futhattok egy férfi után? Nincs bennetek tartás? Elsősorban NŐK válaszait várom!

Figyelt kérdés
Magyarázzátok el nekem, hogy miért éri meg egy férfi után futni? Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen esetekben a kapcsolat is hasonlóképpen alakul. Én is nő vagyok és nem rólam van szó, hanem azokról a kapcsolatokról (a környezetemben) ahol a nő kezdeményezett, és végül ő is szakított a férfival, mert miután a nő megtett mindent a kapcsolatért (és már belefáradt)akkor szakít a férfival (akár évek múlva).. Azaz a nő megtesz a párjáért "mindent", és várja a viszonzást de hiába.. Az a nézet pedig, hogy: "Biztos fél a férfi közeledni, mert annyira tetszem neki" Egy oltári nagy HÜLYESÉG!!!! Igen olyan nagyon tetszel neki, hogy a kis ujját se mozdítaná érted.. Ráadásul ezen női viselkedés miatt sok férfi szinte "elvárja", hogy manapság a nő kezdeményezzen, és loholjon utána.. És mindezt kik alakították így ki? Azok a nők, akik semmire nem tartják magukat és a férfiakat ostromolják a "szerelmükkel"..
2013. jan. 2. 11:52
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van pozitív tapasztalat is.. :)
2013. jan. 2. 13:54
 32/37 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, csak egy nagyon fontos dolgot figyelmen kivül hagytál. Azt, hogy a nők megváltoztak és a média meg egyéb szennyeződések miatt már el vannak szállva maguktól és emiatt ha nem vagy Brad Pitt akkor már hiába is próbálkozol. Emiatt siránkoznak itt ennyien, ami sajnos részben jogos is. Emiatt félnek egyesek próbálkozni, mert túl sok negativat kaptak. Ettől függetlenül igazad van abban, hogy a férfi kell küzdjön a nőért, viszont azt is ki kell érdemelni, tehát jó ha nem egyoldalú a dolog...
2013. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Én igazából arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire tartósak ezek a kapcsolatok, ahol a nő a "küzdő" fél.. Persze sok mindenen múlik egy kapcsolat.. én csak arra próbálok célozni, hogy ahol a nő kezdeményez, esetleg a férfi eleve "fél vállról" indul neki a kapcsolatnak. Ennyi. Mert a férfi vadászösztönét nem élte ki..
2013. jan. 2. 17:12
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha az egyik fél sokkal többet küzd meg teper a kapcsolatért, mint a másik, akkor az sose lesz tartós, függetlenül attól, h a férfi v a nő az.
2013. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

# 34/34

Ratapintottal a lenyegre. En is erre celozgattam, hogy mindket felnek akarnia kell. Most mar a lanyok maskepp gondolkodnak, nem elnek a lovagi szabalyok, hogy megkell hoditani. Van aki leszarja, ha fejre allsz is neki, van akinel meg esetleg mukodik.

2013. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 female_superiority ***** válasza:
46%
Hülyeség bizony! Sosem tudtam volna udvarolni egy férfinak. Sok férfival volt már dolgom, de mindig hagytam, hogy ostromoljon. Mert ez a természet rendje. A férfinak dolgoznia kell a Nő kegyeiért.
2013. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg rossz tapasztalataim vannak azzal ha én "futok" egy nő után. Kövezzetek meg. Én elvárom hogy azért kapjak valami bíztatást. Gondoltam már rá hogy megjátszom magam és.. mint a legtöbb, de nem az igazi úgy. Nekem is jól esik ha egy lányon érzem hogy tetszem neki, és jól érzi magát velem, keres. Ilyen egyszerű. Volt már hogy mentem mentem mentem...de iolyan egyoldalú volt végig a kapcsolat hogy rámantem. Nem éri meg. És hiába mondjuk hogy nem mindíg ilyen, de van egy védekező "reflex" az emberben, amit tudat alatt megtanul hogy "megégette már így magát" azon nehéz változtatni. Nem tudnám mégegyszer megtenni hogy csak én fussak a lány után. Volt olyan kapcsolat is ahol a lány is felhívott, hogy vagyok, találkozzunk, érdeklődött akkor tapasztaltam meg milyen jó is ilyen kapcsolatban lenni. És igen, ezt várom el a kölcsönösséget. Jó eleinte megyek, de kapnom kell idővel valamit...
2013. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!