Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap már írta egy kérdést ezzel kapcsolatban, de azóta bonyolódik a helyzet és nem tudom hogyan tovább.

20éves lány vagyok, 1 hete randiztam egy sráccal, és nagyon fújja hogy jól érezte magát stb, és hogy akar 2. randit, de tegnap benyögte, hogy februárban fog csak ráérni, mert egy szakmai versenyre kell tanulnia.

Holott ezen a héten még téliszüneten van, szóval simán találkozhattunk volna.


Gondoltam, hagyom nem foglalkozom vele többet, mert ennek így semmi értelme nem lenne. Kicsit messz elakik tőlem, de ide pestre jár suliba. Nagyon csalódott vagyok, rosszul esett ez az egész, de ha nem érdeklem minek csapj a szelet, és miért beszélünk minden este több órát chaten úgy hogy ő ír rám??

De ugyanugy posztol az adatlapomra, mint eddig, és jófejkedik. Mit csináljak, reagáljak? Vagy inkább hagyjam, vagy elég ha csak nyomok 1 likeot és kész? És ha rám ír chaten? Mit mondjak neki??

Ilyen szituban még sose voltam, vagy egyáltalán ne jelentkezzek néhány napig, hagyjam hogy ő is átgondolja mit akar???


Ha nem tetszem neki miért akar 2. randit, ha meg annyira akar engem, miért nem tud rám időt szakítani: Ki mit lépne??


2013. jan. 2. 14:25
1 2
 11/14 tataboy ***** válasza:

Válaszolj vagy értékelj ezt neked kell érezni,tarts egy határt ne vidd túlzásba de azért olyat se csinálj hogy semmit nem reagálsz!

Egyébként neked tetszik a srác??!! :)

2013. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen, nekem SAJNOS eléggé bejön a srác. Szerettem volna, ha összejövünk és fontossá válok neki, illetve tud rám időt szakítani... de mostmár tudjuk hogy ez lehetetlen, ezért kicsit szomorú meg csalódott vagyok, de majd kiheverem :)
2013. jan. 2. 15:02
 13/14 A kérdező kommentje:
most az futott át az agyamon, hogy mi van ha menet közben mégis randizni akar pl januárban??? áhhh mondjuk arra ezek után már tuti nemet mondanék szerintem :)
2013. jan. 2. 15:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy jól érezted magad, de nem igazán érzed fair-nek, hogy 1 hónap alatt egyszer sem tud rád szakítani egy délutánnyi időt, nem azon múlik a verseny (szerintem). Szóval inkább hagyjátok egymást, mert eléggé átverve érzed magad, hogy 1 hónapot várj, azalatt meg ki tudja mi történhet... Vagy hasonló.
2013. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!