Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha a lány magasabb ennyivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a lány magasabb ennyivel?

Figyelt kérdés
A lány 175 cm a fiú 170... ez gáz?
2013. jan. 5. 05:22
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nálam is kicsit alacsonyabb a barátom.

14L

2013. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha egyik felet sem zavarja akkor nem gáz.
2013. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nekem nagyon frusztráló lenne. amikor egy fiúhaverom alacsonyabb volt nálam, mindig valami olyasmit éreztem, mintha a kisfiam lenne :)


szerencsére a párom 25cm-rel magasabb nálam, szóval bármilyen magassarkút felvehetek :) amit amúgy max nagyon kiöltözős ünnepeken szoktam :)


sosem jártam még nálam alacsonyabb sráccal. én magam 175 cm vagyok, lehet h talán emiatt is vonzódom a magas emberekhez. az alacsonyakon viszont érzem, h ez nekik is frusztráló. pl. a főnököm egy nagyon törpe fickó, több mint 1 fejjel magasabb vagyok nála. hát, sztem jobban szereti, ha ülve beszélgetünk :)

2013. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6cm-vel vagyok magasabb a fèrjemnèl! Engem nem zavart egyàltalàn, szeretem olyannak, amilyen. Rànk is èrdekesen nèznek, de nem èrdekel, màsnak vele azonos magassàgù, vagy magasabb pàrja van, mègsem boldog, tehàt ki van segìtve...
2013. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!