Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Utasítottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Utasítottak már vissza gazdag pasit?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, leírnád a sztorit, és a korodat is.
2013. jan. 11. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:

Én még nem, mert sose azt néztem mennyi pénze van. 24/L Mindig személyiség, viselkedés alapján válogattam nem külső és pénztárca szerint. Szerintem ezért nem kerültem még kapcsolatba igazán gazdag pasival. Vagy mert átlagos kinézetü vagyok, ők meg a bombázókat keresik. Ki tudja. Nem is vágytam rá soha hogy BMW-ben mutogassanak és plázákban tipegjünk végig.

Az exem valóságos templom egere volt sokszor még kaját is én vittem neki mert arra sem volt pénze szegényemnek. Mégis vele voltam és nem ezért ért véget a kapcsolatunk hanem mert megcsalt és én azt nem viselem el. A mostani párom se gazdag csak olyan átlagos.

2013. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
A gazdagság sokszor érzéketlenséggel "ki ha nem én" stílussal és gátlástalansággal jár együtt ami engem mindig is taszított ezért ha lett is volna lehetőségem, nem akartam olyan emberrel megismerkedni a szerény kissé félénk érzelmes srácokat szeretem, pénztől függetlenül.
2013. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:

Hát én nem kamuzok,bizony utasítottam már vissza!


Megismerkedtem egy gazdag pasassal,akkor még nem tudta,hogy az!

Nagyon el volt szállva magától,olyanokat mondott nekem,hogy

elvisz a drága autójával az iskola elé,hogy lássák a barátomnak milyen jó megy!

Tehát nem is én akartam vele felvágni!Meg azt hitte,hogy pénzel le tud venni a lábamról,de amúgy meg sosem érdekelte,ha valami bajom volt,vagy bántott valami,csak az hogy melyik étterembe menjünk,velem is úgy akart bánni,mint a pénzével,hivalkodni velem.

Névnapomra egy 65 ezer forintos telefont kaptam,akkora már eldöntöttem hogy szakítani szeretnék,tehát visszaadtam neki,és közöltem hogy vége,nem használtam ki.

2013. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
48%
Az összes eddig érkezett válasz kacsa. A nők tudat alatt keresik a gazdag fószereket. Főleg azok a nők akik doktorival rendelkeznek. Bár ne legyen igazam.
2013. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:

ma 10:48


Ugyanez,a másik dolog,hogy elvárta(még ha épp tesóm szülinapján is voltam),hogy azonnal pattanjak neki,ha felhív,és épp találkozni támadt kedve.

2013. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
Viszont attól tartok, hogy a párom nem igy gondolja és ki fog dobni mert most nincs munkám, egy fillér nélkül vagyok de igyekszem őt nem terhelni ezzel, kölcsönkérni álmomban sem jutna eszembe és nem is fogadok el semmit nehogy az legyen hogy ő pénzel. De nagyon félek, hogy nem tart ki mellettem mert neki azért elég fontos a pénz :(((
2013. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
59%

ma 11:05


Nincs is igazad,örülhetsz

a mostani párom gyárban dolgozik,3 éve élek vele,a pasit akiről beszélek,3 hónap alatt dobtam,tehát nem keressük tudat alatt a gazdag pasikat,légszíves ne te tudd már jobban,hogy a nők mit akarnak/keresnek,és mit nem!

2013. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Tudjátok, azért terjedt el ez hiedelem, "mert a nők biztonságra vágynak", és ez anyagiakban értendő. De nem keres jól a pasitok, hogyan adja meg a biztonságérzetet nektek?
2013. jan. 11. 11:13
 19/73 anonim ***** válasza:

ma 11:07


na ez a kamu szöveg,vagy egy olyannal élsz együtt,aki nem szeret,emiatt nem a nőket kell megszólni,hanem téged!

minek élsz ilyen emberrel?

2013. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:

ma 11:08


Nem légszives hanem légyszives.

2013. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!