Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Utasítottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Utasítottak már vissza gazdag pasit?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, leírnád a sztorit, és a korodat is.
2013. jan. 11. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:

#39


Erről a napisz-ros ábra jut eszembe a "csendes lány - rendes srác - kedves lány - bunkó - qrva - gazdag" felállásról...


(Mikor végül a csendes csajnak marad a cica, a rendes srácnak a forever alone, a kedvesek rámennek a bunkókra a qrvák meg a gazdagokra)

2013. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:

11:50-es válasza nagyon tetszik!

Sokszor hallottam már ezt, hogy "egy pasinak legyenek céljai", mert állítólag "nők nem tudják, hogy mit akarnak" és, "nincsenek céljaik".


A célok tudnak vonzóak lenni vagy az elérésük egy férfiban?

Nekem jelenleg pályakezdőként "ennyi az összcélom": Találják valami munkát, letegyen a jogsit, angol nyelvvizsga, plusz még egy nyelv elsajátítása, kondi, új ruhák, zenekar. Több sajnos jelenleg nincs. :((

2013. jan. 11. 11:59
 43/73 anonim ***** válasza:
85 %, én az ország egy szegényebb részében élek. Itt borzasztóan felértékelődik a pénz jelentősége, úgy vettem észre, hogy akin látszik a gazdagsága, annak mindig van valakije. Természetesen igaz, hogy az a kapcsolat olyan is,de azért nem mindegy, hogy az ember hosszú évekig csak várhat, vagy van mellette valaki.Sok nőnek egyébként is beindul a fantáziája ilyenkor, hogy "ugyan miért volt/van ez évekig egyedül"-és akkor már eleve vert helyzetből indul.
2013. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
"Találják valami munkát, letegyen a jogsit, angol nyelvvizsga, plusz még egy nyelv elsajátítása, kondi, új ruhák, zenekar." Mire ezeket eléred már 40-50 körül leszel akkor meg már nem nagyon fognak menni "más" dolgok.
2013. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:
Már miért lennék 40-50 körül mire ezeket elérem?
2013. jan. 11. 12:04
 46/73 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy homlokegyenest mást mondunk? Basszus, rengeteg barátom van, a munkahelyemen 3000 (!) másik ember dolgozik, és mégsem azt látom sehol, hogy csak a gazdagoknak és vezetőknek van csaja, az összes többi meg egyedül ténfereg, mert minimálbért keres és átlagos, és nem kell senkinek.


Ti azt hiszitek magatokról, hogy rettentően kedves és jófej srácok vagytok, akiket elutasítanak a lányok és a bunkókkal jönne össze - de én ezt se látom, bocsi. Nyilván vannak ilyenek is, ezt nem tagadom, mert itt is olvasok néha hasonló kérdéseket, de most erre mit mondjak neked? Hogy sosem volt még olyan párom, aki bunkó párom, és egyik barátnőm sem panaszkodott nekem emiatt? rre habzó szájjal úgyis csak azt válaszolnád, hogy ez kamu és te biztosan sokkal jobban tudod.


A gond az, hogy a ti teóriátok alapján (miszerint a csajok csak a jóképű és gazdag pasikra buknak), a világ férfinépességének 90%-nak nem lenne barátnője/felesége. Ha mégis, akkor nekik csak az átlagos nők jutnak - és itt akkor meg az a kérdés, miért baj az, ha valaki átlagos? akkor máris rosszabb ember vagy mi?

2013. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
40%

Hát induljunk ki valami olyasmiből, hogy most vagy... Mondjuk legyél 23 (nem figyeltem, ha korábban leírtad a potnos életkort)


Találsz egy munkát - 23,5 év

Megtanulni jól angolul 24,5-25 év

Kirúgnak (most még álom, hogy nem, de a magyar helyzet mást igazol)

Új munkakeresés 25,5 év

Második nyelv megtanulása - 27 év

Utána kondizás, gyúrás - 30 év

Zenekar... Na igen az meg megint jó 4-5 év mire befutsz.


És mindezt csak jó esetben. Közben jó fél-egy évek ki fognak maradni mikor rokont gyászolsz és temetsz, mikor beteg vagy... Lesz az egy jó 40-es is.

2013. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
Tényleg túlzás volt. Ezek közül több egy éven belül is megvalósítható.
2013. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:

Kérdező: Szerintem az a lényeg, hogy tegyél érte...:) Szerintem jó dolog, hogy haladsz előre, ez (persze kortól függ, de) szerintem már egy jó pont.


43-as: Hajdú-Bihar megyében nőttem fel, nekem ne mondd.:D Az pedig, hogy évek óta egyedül vagy... Nagy cucc, szerintem sok csajnál ez nem ok az elutasításra, mert ennek rengeteg oka lehet.

2013. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
Xenophilius, ezek közül többet egyszerre is lehet csinálni.
2013. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!