Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Utasítottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Utasítottak már vissza gazdag pasit?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, leírnád a sztorit, és a korodat is.
2013. jan. 11. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
Szerintem is lehet, de csaknem az összeshez pénz kell, és nem milliók. A zenekar hobbiként szerepel a listánom, abban nem hiszek, hogy én befutok, és ebből fogok megélni.
2013. jan. 11. 12:16
 52/73 anonim ***** válasza:

Munka mellett nem nagyon fog ez menni.


Mondjuk a Budapesti agglomerációban ha laksz, budapesti melód van és be kell járni. 8 óra munka ugyebár. + 3 óra az egész utazás.


Elindulsz reggel 7-kor hazaérsz este 8-ra. Fárdtan. Mikor lesz idő a többire? Max hétvégén. Az meg heti 2 nap. Úgy tuti kell az 1 év ezekre a dolgokra.

2013. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
Xeno! Az egy évet én is reálisnak tartom vagy a kettőt, de akkor még 30 sem vagyok, és nem 40-50 mint ahogy először írtad.
2013. jan. 11. 12:24
 54/73 anonim ***** válasza:

73 %, neked miért kellett ezen ennyire megsértődni? Tudod jól, hogy rengeteg nő még a csillagokat is lehazudja az égről és abszolút nem olyan kemények, mint ahogyan itt beállítják magukat.

Aztán itt van a rengeteg olyan nő is, akiket bántalmaz a férjük. Olvastam most egy könyvet, amiben le van írva történetek 8Nagy Henrietta/Holtomiglan), olyan elképesztő dolgokat olvastam, hogy csak néztem. Azok a nők szinte mindent elnéztek a fickónak, pedig néha már némelyik az elmebetegséggel határos dolgokat produkált. Van, amelyik már válthatott is volna, mégis a bántalmazónál kötött ki.

Egyébként ismerek én is olyan csajt, aki 8ma már férj, feleség , két gyerekkel), akit a srác 8aki mellesleg kőgazdag, megyei szinten) megalázott, leköpött, leqrvázott, a gyűrűt hozzávágta a hasához, hogy az bekékült, volt mellette több másik barátnője is, a többi jelentkezőt megveretéssel 8nem is veréssel, mert egy gyáva alak) stb...

A hivatalos női hozzáállás szerint ezeknek a töredéke is elég a kapcsolat "halálos ítéletéhez". Mégis, vele maradt.

Nem zörög a haraszt, tudod te is.

2013. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:

Egy idősebb, gazdag pasihoz jártam dolgozni bejárónőként. Kezdő egyetemista voltam, iszonyú csóró. Egyszer beszélgettünk és pont elég rossz passzban voltam, így amikor szóba került, kifakadtam, hogy mennyire nem bírom ezt a pénztelenséget. Akkor kicsit vigasztalt, mesélte, hogy ő is nagyon nehezen kezdte, de megérte, mert miután befutott, igazán sikeres lett. (divattervező, tényleg eszméletlen sok pénze van)


Másnap viszont a következő dumával próbált meg felszedni: ha együtt járunk, ad nekem egy lakást, finanszírozza a jogsimat és kapok egy kocsit is, és minden hónapban ad költőpénzt, hogy ne kelljen dolgoznom, csak az egyetemre koncentrálhassak.

Megkönnyítette volna az életem, mégis helyből elutasítottam, és azonnali hatállyal fel is mondtam.

Húszéves voltam, amikor ez történt.

2013. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
#55 vagyok, a dolog miértje az, hogy megalázónak éreztem az ajánlatot, mivel nem vagyok prosti. Ha nem így kezdte volna, akkor adtam volna a dolognak egy esélyt, de ezzel a hozzáállással még egy esélyt sem érdemelt meg.
2013. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
25%

"ha nem így kezdte volna..."

Tehát prosti vagy csak nem szereted ha úgy is kezeknek.

2013. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
képes lettél volna férfiként tekinteni rá, dacára annak, hogy sokkal idősebb volt? ezt azért kérdezem, mert a legtöbb embertől azt hallottam, hogy a fiatal nők az idősebb férfiakra ellenszenvvel, sokszor már undorral gondolnak, ezért egyedül pénz által lehet idősebb férfinak fiatal barátnője. ezt tényleg komolyan és minden hátsó szándék nélkül kérdezem most tőled, mert érdekel.
2013. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
Bocs a kisbetűkért!
2013. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
0%

#57-esnél a pont.


Naná, hogy az csak ezt nem szabad kimondani.


A cigány is büdös, de nem szabad kimondani.

2013. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!