Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Utasítottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Utasítottak már vissza gazdag pasit?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, leírnád a sztorit, és a korodat is.
2013. jan. 11. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:

"3 szavas smssel"


Ilyet a nagyképű sz*rok csinálnak.


Érdekes módon Te is rögtön arra "repültél rá" :D Érdekes módon...

2013. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:

Bár mit csodálkozok az exembe 3 év után nem volt annyi, hogy elém álljon és megmondja. Msnen szakitott.


De én még ebből nem gondolom azt, hogy minden pasi hülye bunkó szánalmas lúzer csak én rossz emberekkel futottam össze.

2013. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


A 4-es válaszoló vagyok. Szóval, a (normális) nők nem csak "anyagi biztonságérzetre" vágynak, hanem lelkire is. Lehet mondani, hogy kamuzunk, de nem hiszem, hogy unatkozó nők százai csak azért járnak fel ide, hogy kitalált történeteket írjanak és azt sem hisze, hogy egy pasi jobban tudnak, mit akarunk, mint mi( mert ugye ezt előadják itt páran).

Nos, arról írtam, hogy visszautasítottam egy gazdag pasit és helyette a munkanélkülit választottam. Tudod, mi volt a különbség? Hogy ha a gazdag átölelt netán, akkor azon járt a fejem, akarom-e én ezt az egészet, amikor a párom ölel át, akkor pedig azt, hogy azt érzem, hogy minden rendben van és minden rendben lesz, mert szeret. Ez sokkal nagyobb biztonságérzet, mint az, hogy százezreink legyenek. Nem kell évi két nyaralás, nekem tökéletesen elég, ha átlagos szinten meg tudunk majd élni 1-2 gyerekkel, DE hozzá tudjak hazaérni mindennap. Egy férfinak a jelleme ad biztonságérzetet, nem a pénze.


És hozzáteszem igenis sok gazdag pasi amolyan "ki, ha én nem"- típusú, elvárják, hogy a pénzükét cserébe mindenki oda legyen értük. De azt is tudom, hogy sokan meg nem ilyenek, mert van olyan húszéves barátom, aki már évek óta benne van a családi bizniszben és mégis velünk a csóróbakkal jön el a Tisza mellé, mintsem Görögországba járna nyaralni :)

Ugyanígy, nők között is van ilyen és olyan. A gond az, hogy a férfiak többsége is elsősorban a húdeszép, buta plázacicákra hajt, aztán belőlük vonja le a következtetést másokra vonatkozóan.

2013. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:

Egyébként kedves pasi kommentelők. A kérdés lányokhoz szólt, nem is értem miért ti válaszoltok.

A kérdésre válaszolva: Nem, nem utasítottam vissza gazdag pasit, mivel nem forgok olyan körökben, ahova full gazdagok járnak, így nem is akart felszedni gazdag pasas.

De nem ez lenne a mérvadó, hogy ki mennyit keres. Nálam szimpátia, szerelem alapján működik a kapcsolat.

2013. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
Xenophilius: Megsúgom, téged valószínű, h nem a külsőd és a fizud miatt koptatnak le.
2013. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
60%
szerintem azért válik ma nőgyűlölővé sok férfi, mert a nők is úgy állnak hozzá a dolgokhoz. Elég megnézni itt a fórumot, milyen stílusban szólnak hozzá-szóval a dolog kétoldalú.
2013. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
48%
Csak megvédhetjük magunkat nem?
2013. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:

Srácok!


Megértem az álláspontotokat, mivel a férfiúi büszkeségetek azt mondatja veletek, hogy nem, nem a ti hibátok, hogy a nők hanyagolnak titeket, hanem az övék, mert csak a pénz kell nekik. De ez nem így van, akár elfogadjátok ezt, akár nem.:) Én úgy gondolom, hogy egy felnőtt nőnek az a fontos, hogy a partnerben lássa a potenciált, hogy nem fog éhen halni mellette. Ez most biztosan rosszul fog esni, de számomra vonzóbb egy olyan pasi, aki nem gazdag, de látom, hogy vannak céljai, törekszik arra, hogy legyen belőle valami, mint az olyanok, akik egész nap verik a billentyűzetet, és habzó szájjal szidják azokat, akik hajlandóak kicsit "megizzadni" a céljaikért. Ha jobban belegondoltok, biztos vagyok benne, hogy benneteket is jobban vonz egy olyan nő, aki tesz a jövőjéért, nem csak azt várja, hogy csoda történjen vele...

Ha elképzelem a jövőmet, olyan férjet akarok majd magam mellé, aki, ha adódik valamilyen probléma, nem áll le nekem picsogni, hanem le tudok vele ülni, és kitalálni, hogy na most mégis mi legyen... És ne a problémán lovagoljon állandóan, hanem keresse a megoldást (velem együtt). Ez a pénzmániátok valószínűleg onnan jön, hogy az olyan férfi, aki tesz is a céljaiért, valószínűleg, ha nem is gazdag, de fenn tudja magát tartani.


Ennek fényében nevezzetek pénzéhes r.bancnak (ahogy elnézem, ez lesz), de nekem akkor sem kell olyan pasi, akiben azt látom, hogy ha jön egy probléma az életünkben (márpedig jönni fog), akkor összeroppan, és nekem kell az egészet elvinnem a hátamon. És mint mondtam, az ilyen életszemlélet sokszor magával hozza azt, hogy az illetőnek van egy kis pénze. Tehát a nők nem a pénzes pasikat keresik... Hanem azokat, akiken azt látják, hogy képesek tenni az előrehaladásért.:)

2013. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
73 %, de mondd már meg nekem, hányszor van olyan, hogy homlokegyenest mást mondtok, mint ami a valóság?! Se szeri, se száma az olyan eseteknek, amikor a kedves, megértő pasiról álmodoztok, utána meg összejöttök egy hülye bunkóval. Nem számít, hogy megaláz, nem számít, hogy kutyába sem vesz titeket, akkor is ő kell. de ezt soha nem vallja be egyikőtök sem-akkor viszont ne csodálkozzatok!
2013. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:

80 %, a megvédés egy dolog, a támadás már egy másik. Csak egy példát mondok: X srácnak már évek óta nincs barátnője, kaLandja se, semmi, erre kitalálja, hogy elmegy prostihoz. A kommentelő csajok errefel elhordják mindenféle sz...rnak, szemét alaknak, volt olyan, amelyik egyenesen a halálát kívánta ("Akasszátok fel magatokat!"), másikuk ("Hová lesz a világ, amikor ilyen selejtes férfiak vannak!")

Dehát, ha úgyse kell senkinek, akkor minek kell még bele is rúgni, nem is egyszer?

2013. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!