Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Utasítottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Utasítottak már vissza gazdag pasit?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, leírnád a sztorit, és a korodat is.
2013. jan. 11. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
79%

57-es: Neked úgy tűnt, hogy ezt mondta az 55-ös: "Ha nem így kezdi, adtam volna a dolognak egy esélyt, mert gazdag!"?


Ezek után miért csodálkozol, hogy egy nőnek sem kellesz? Cinikus vagy, szűk látókörű, és ráadásul nagyon okosnak hiszed magad... Én sem értem igazából, miért nem kell minden nőnek ilyen pasi.:)

2013. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek én megértem a 73%os és a 80%os csajokat is. Az ilyen tipusú lányok tényleg nem a pénzre hajtanak. Nem kell minden nőt leqrvázni, mert tényleg vannak rendesek is. Ellenben megértem a srácokat is, mert nagyon sok ribanc van, sőt szerintem kb fele a lányoknak ilyen. Nem egy olyan kapcsolatról tudok, hogy a csaj csak a pénzért van együtt a sráccal, szal itt a csajok se általánositsanak, hogy közöttük nincsenek qvák, mert az sem igaz. Egyszóval a nők is pont úgy általánositgatják a férfiakat mint forditva, tehát az átlag egyformán hülye mind2 nemből. Ha te értelmesebb vagy az átlagnál, akkor kezd azzal, hogy nem általánositgatsz például. A kérdésre lényegében az a válasz, hogy van aki a pénzre hajt és van aki nem, mind2 akad bőven.
2013. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:

"ha nem így kezdte volna..."

Nem így értettem. Ha elkezd udvarolni, ahogy minden normális pasi tenné, és randira hív, akkor elmegyek vele randizni, mert egyébként szimpatikus volt. És ha kialakul valami, akkor járhattunk volna is. Szóval arra utaltam, hogy ha normálisan kezdeményez, akkor nem utasítom el pusztán azért, mert gazdag. És ha idővel felveti, hogy adna nekem ezt vagy azt, azt majd akkor megbeszéljük, nyilván valószínűleg nem fogadom el. Vagy ki tudja, végül is neki egy párszázezres kisautó nem nagyobb kiadás, mint egy átlagembernek egy tízezres pár fülbevaló. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy egész más, ha az ember együtt van valakivel és úgy kap tőle ajándékot, mintha valaki azt akarja, hogy az ajándékért legyél vele.


A kora nem zavart, elég koravén típusú lány vagyok, kicsi koromtól kezdve az idősebbekkel jöttem ki jobban. Például családi rendezvényeken is mindig a szüleim korosztályával beszélgettem, amíg az unokatestvéreim játszottak, vagy az iskolában is a tanárokkal voltam inkább jóban, a kortársaimmal nem nagyon tudtam mit kezdeni. Ez a mai napig így van. Ezért - annak ellenére, hogy a többség máshogy gondolkozik - számomra nem jelent gondot, ha egy férfi idősebb.

2013. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
A kornál nem csupán a gondolkodásmódra gondoltam, hanem arra is, hogy egy középkorú férfi teste, bőre, arca már közel sem olyan, mint egy huszonévesé, sok lány már ezt sem tudja elviselni.
2013. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Na ezt nem tudom. Mivel ugye nem jöttünk össze végül. Azt viszont tudom, hogy a mostani párom egy tíz évvel idősebbnek látszik a koránál, és fel se tűnik. Valószínűleg ha beleszeretek valakibe, akkor 20 évet is gond nélkül tolerálok, hiszen nem a teste a lényeg. Jó, futó szexkapcsolatba valószínűleg nem vele kezdenék, hanem egy feszes izmú huszonévessel, de ez a kérdés szempontjából irreleváns.
2013. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:

"szerintem azért válik ma nőgyűlölővé sok férfi, mert a nők is úgy állnak hozzá a dolgokhoz. Elég megnézni itt a fórumot, milyen stílusban szólnak hozzá-szóval a dolog kétoldalú."


Mert ha mi nők,most elkezdenénk pattogni,ahogy ti

hogy,"szemét,külsőséges az összes férfi,mert csak a vékony,csak a nagymellű,csak a szőke,csak a kétfejű csajokat becsülik meg,ilyen az összes pasi!!!!"akkor ti nem lennétek kiakadva,és nem védenétek magatokat? :)


Ne mondjad már,ez csak kőkemény hazugság lenne,ha nemet felelnél! :D

2013. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:

Pont a férfiak a leg hisztisebbek,ha általánosításról van szó!


Na már most,kitettem egy kérdést a múltkor,hogy miért erőlteti sok pasi az anált a barátnőjének?

erre megkaptam egy csávótól,hogy fejezzem már be az általánosítást,hülye általánosító ribi vok, kevés ilyen pasi van,aki erőltetné,mégis sok helyen ezt olvasni! :)

2013. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
"Mindenki" 90% általánosít. Pedig így lenne a hejes. "mindenki" helyett 90%-ot kellene írni.
2013. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
A hejes helyett meg helyes-t.
2013. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
74 %, a példámhoz mit szólsz? Azt nem idézted.
2013. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!