Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akik doktorival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik doktorival rendelkeznek, miért vannak elszállva maguktól és miért olyan flegmák?

Figyelt kérdés

Ők valami isteni leszármazottak?


Amit tapasztaltam velük szemben:

- flegmaság

- előítélet

- én egy kutyával normálisan beszélek mint ahogy ők velem

- embergyűlölet sugárzik ki róluk

- én még egy csomó negatívum ami nem jut most eszembe



2013. jan. 11. 12:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

7-es mindenkihez van hozzáillő pár. Csak vannak gyengék és a saját kudarcukat megpróbálják másra hárítani. Ha nagyon akarnál te is találnál hozzád valót.


A kérdésre talán még az is lehet a magyarázat, hogy az ilyen diplomás nők többsége azt a fajta nevelést kapta otthon, hogy tanuljon vagy csak egy tudatlan senki lesz belőle az életben. Így aztán a többi emberre így tekint.

2013. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Láttam én már falusi,tanulatlan kis libát is tuskón,flegmán,nagyképűen,lekezelő módon viselkedni.Ennek semmi köze a végzettséghez,talán annyiban,hogy a tanultabbak között némileg magasabb az ilyen flegma pi..ák száma.Gondolják,nekik van mire verni magukat.
2013. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#1: a nők negyven felett a legkívánatosabbak :-P


Mindenki aki rendelkezik a Dr. kicsinyítő képzővel ilyen, függetlenül, hogy nő vagy férfi. A doktori képzés szerves része, hogy beléjük nevelik.

2013. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az átlag hazai negyvenesek között kevés kívánatosat látni. Pl a takarítőnőink is negyvenesek zömmel, hát elrettentő példának jók lennének.
2013. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát most pontot vesztek!

Mindig vannak olyan emberek, akik elszállnak, ha valakinek érzik magukat. Hogy ez nem attól van, hogy doktorált az 99%-ban biztos. Ez nagyon függ a személyiségétől. Nekem az unokatesóm rezidens és imádják a betegei. és a barátai. Talán ha kapcsolatot létesítenek valakivel, akkor hasonló műveltségű és érdeklődési körű emberrel szeretnék azt.

Lehet, hogy ezt értékeled beképzeltségnek.

És már ne is haragudj, de ha Te ezeket a dolgokat amiket leírtál a kérdésedben, nem gondolod át, és valósnak ítéled, hát biztos vagyok benne, hogy ezt megérzik és nem szeretnének veled kapcsolatot teremteni. Ezért nem haragudhatsz rájuk. Egyébként nem tapasztaltam ilyent, pedig van bőven hasonló ismerősöm.

2013. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

meg miféle doktorival? jogászdiplomára gondolsz? Csak mert az dr. és nem PhD. A magyarországi jogászdiplomához társuló, menőzésre valo dr. cim nem tudományos fokozat, vágod? A jogászok szeretik a jolétet a luxust, a menőzést, csak nézz be bármelyik ilyen iskolába és egy rakás sznob köcsögöt látsz, akik nagyzolnak, de a kemény munkát nem ismerik.


Ha valaki kiseggel egy valódi tudományból egy PhD cimet, az tuti nem lesz flegma, hanem inkább egy szelid kis kocka.

2013. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 ASOT ***** válasza:
63%

Attól , hogy valakinek "doktori" címe van az még nem jelenti azt, hogy az életben is megállja majd a helyét.


Ahhoz nem kell egyetem meg diploma, hogy valaki intelligens, és úgymond okos legyen.


Az élet meg nem csak erről szól.

2013. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 ASOT ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy szakmáján, végzettségén belül "okos" de kell hozzá tapasztalat is amihez évek kellenek.


Nyilván aki sebésznek tanul az abban tudálékos, aki meg asztalosként az pedig ahhoz ért.

2013. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem inkább az a tapasztalatom a doktorival rendelkező ismerőseim körében, hogy nyugodtak, kiegyensúlyozottak, értelmesek, jó társaság. Soha nem éreztem, hogy lekezelően bánnának velem csak azért, mert nekem nincs.
2013. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen doktori. Pl egy jogász is megkapja a doktori fokozatot, egy gyógyszerész meg orvos is, meg egy PhD-s is. Én orvosira járok, nálunk nem nagyon jellemző a fellengős modor. Tapasztalható, de nem túlnyomó részben, míg mindenkitől azt hallom, hogy a jogon meg mindenki el van szállva magától. Személyiségből adódik, és az ember a személyiségéből adódóan választ magának hivatást is - részben. Egy ügyvéd milyen? Rámenős, harsány, érvelő, nyilván a jogon az emberek nagy része ilyen.

Akárhány doktornőt ismerek, mindegyik kedves, megbízható, figyelmes nő, nem pedig egy karót nyelt, fellengzős dáma.

A személyiség a lényege a dolognak, nem pedig a doktori cím.

Ezek ilyen tipikusan túlemancipált nők, akik a pasik nőgyűlöletét megbosszulva totálisan kifordulnak az egyenjogúság burkából és pasi- és embergyűlölőek lesznek.

Ha egy átlagos ember meghallja a feminizmus szót, ezekre asszociál, pedig ezek inkább feminácik, ment feministák.

Tény egyébként, hogy sok pasi meg bukik az okos, érett nőkre, és tapasztalatuk lehet azzal, hogy bunkó barom állatok fel akarják szedni őket, és alapvetően negatívan viszonyulnak azokhoz, akik megkörnyékezik - ezt sem tartom kizárónak. Szerintem mindenki keressen intelligenciájához megfelelő partnert, és akkor nincsen gáz. Ettől függetlenül, persze, aki doktorival rendelkezik, nem jelenti feltétlen azt, hogy intelligens, mert ugye az okos meg intelligens nem ugyanazt jelenti.

33 ffi-nek meg üzenem, hogy pl én se akarok sosem gyereket, ezt kb kislánykorom óta tudom. És meglepően sok nő nem akar, csak nem reklámozzák, mert az manapság egy nő életében ciki, ha nem akar szülni - legalábbis nagyon sokan így gondolják. Mert a gyereknevelés milyen jó dolog.

2013. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!