Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akik doktorival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik doktorival rendelkeznek, miért vannak elszállva maguktól és miért olyan flegmák?

Figyelt kérdés

Ők valami isteni leszármazottak?


Amit tapasztaltam velük szemben:

- flegmaság

- előítélet

- én egy kutyával normálisan beszélek mint ahogy ők velem

- embergyűlölet sugárzik ki róluk

- én még egy csomó negatívum ami nem jut most eszembe



2013. jan. 11. 12:46
1 2 3
 21/22 Lifeishard ***** válasza:
53%

Én hamarosan "dr." leszek (nem jogász...), úgyhogy itt a másik oldal:

Rengeteg olyan van a baráti, ismerősi körömben, aki qrvára nem hordja fenn az orrát, tisztelettudó, stb.

Az a probléma, hogy rengeteg emberben van önbizalomhiányból fakadó kisebbségi érzés. Mind tudjuk, hogy ez az érzés egy valag téves feltevés és indulat melegágya. Az esetre vonatkoztatva: "a velem szemben lévő egyetemista/diplomás ember biztos lenéz engem, mert én nem vagyok fősulis/diplomás, milyen alapon néz le engem a kis senki, stb." Tehát már eleve indulatosabban, bunkó módon szól hozzád, még mielőtt 15 szónál többet váltottatok volna. Vannak, akik ezt kellő humorral intézik, határozott udvariassággal, esetleg egy szellemes odaszúrással leszerelik, stb., de vannak, akik ilyenkor hasonló hangnemben válaszolnak. (Nem mondom, hogy ez helyes, de helytelen sem: ha megadom az embernek a tiszteletet, ő is adja meg nekem, ha normálisan szólok hozzá, ő is szóljon normálisan hozzám.) Ha pedig ez utóbbi történik, a másik máris megerősítve érzi magát, hogy "no igen, én megmondtam, ez is csak egy nagyképű paraszt, nem különb a többitől, hiszen hogy szól hozzám." Így pedig kialakul egy ördögi kör, és más hasonló emberrel is így fog bánni, aki erre majd válaszol, és így tovább. Az fel sem tűnik neki, hogy ő kezdte, a másik csak védekezett, legalábbis az ő hozzáállását tükrözte...

Vannak persze szép számmal nagyképű és arrogáns "doktorok", de előbb mindig a saját portánkon kezdjük el a sepregetést.

2013. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves vagyok, udvarias, bár kissé távolságtartó (ez nem a képzettségem miatt van, hanem mert ilyen a természetem).


Szerintem csak pont rossz alanyokat fogták ki, olyanokat, akik alapból ilyenek, és semmi köze ehhez a címnek.


29/N, PhD

2014. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!