Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választhatnál karrier és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnál karrier és szerelem közül, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Álszent válaszok nem érdekelnek, fontos feltétel, hogy ha a szerelmet választod, akkor is csak esélyt kapnál rá, nem biztos hogy az "igazi"ról van szó. Karrierrel biztos anyagi helyzet, de kevesebb esély a szerelemre. Melyiket választanátok?

2013. jan. 21. 01:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10-es pl. itt vagyok erre én :)


F25

2013. jan. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

Karrier simán. Hüylére keresni magam, életem végéig királyként élni, oda utazni ahova akarok, azt tenni amit akarok ez azért menő dolog. Ez mellett meg százkhurvám lehet, egész háremet tarthatok az ország legszebb, legaranyosabb fizetős cicáiból, és kedvemre haraphatom a seggüket,marokra foghatom a csöcsüket. Kinek kell a szerelem egy nővel? Mikor harmincat is megkaphatok! és ugyanolyan élményként ,kalandként ég az elmémben később ha nosztalgiázni akarok, közben sokkal több élményben, változatosabb életpályában lehet része az embernek egy jól menő karrierrel, mint egy egész hamar unódó ,sivárrá váló párkapcsolatban egy barátnő mellett,aki mellesleg bármikor le is léphet,ha olyan kedve van.

Na elég álszent voltam?!

2013. jan. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

'karrier'

egyértelműen

sőt, a 'karrier' mellé választanék még egy 'karrier'-t

2013. jan. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
# 12 ott a pont!
2013. jan. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A szerelem, mert hülye vagyok... :D


20f

2013. jan. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
A szerelmet, mert olyan reg keresem hogy ha egyszer ugy ereznem hogy megtalaltam akkor nem engednem el.Kariert pedig barmikor kialakithat az ember.Nekem a szerelem fontosabb.
2013. jan. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
karrier 21L
2013. jan. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyetlen olyan férfit ismerek, akinek a kedvéért lemondanék a karrierről, de sajnos nem hiszem, hogy valaha is összejövök vele. :( Szóval a karriert választom.
2013. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Karrier. 25N
2013. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 21. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!