Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választhatnál karrier és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnál karrier és szerelem közül, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Álszent válaszok nem érdekelnek, fontos feltétel, hogy ha a szerelmet választod, akkor is csak esélyt kapnál rá, nem biztos hogy az "igazi"ról van szó. Karrierrel biztos anyagi helyzet, de kevesebb esély a szerelemre. Melyiket választanátok?

2013. jan. 21. 01:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

16-os, ez aranyos csak nem így működik.

nem attól függ hogy te "elengeded" vagy sem, egy kapcsolatban 2 ember van.

márpedig, ha a másik megunja, másba szeret bele etc. akkor el fog húzni a búbánatosba.

mint tette velem egy csomó meg mással egy csomó.

hiába ragaszkodik görcsösen valaki a Szerelemhez, ha egyszercsak fogja magát és úgy dönt, nem kellesz neki.

ellenben a karrier, nem hussan el olyan váratlanul, és ha nem működnek a dolgok, az lassan kiütközik, de semmiképp nem kapod egyik napról a másikra a hidegzuhanyt hogy bocsi, én végig mást szerettem csak eljátszottam hogy téged, bocsi, mást szeretek egy ideje, bocsi, de igent mondott a plátói szerelmem és ezért röpülök hozzá

olyan aranyosan naiv vagy, ne haragudj meg, de az élet keményen megtanítja az ilyen ártatlan embereket.sajnos nem tündérmese, ez van.

2013. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van így van, a szerelem ostobává meg vakká teszi az embereket, amikor még a jól működő fázisban vannak éppen, akkor mindegyik így gondolja,hogy ő a világ legboldogabb embere, és soha nem lehet semmi probléma. Aztán a 90% uk jól pofárazuhan valamikor nemsokára általában. De ezzel egyik sem kalkulál. Karrierben azért biztosabb, kiszámíthatóbb az előrenyomulás útvonala a stabil jó felé
2013. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Karrier. Sajnos én már feladtam a szerelemért, hogy boldog családként élhessünk. Mekkora marhaság volt! Egy év múlva lelépett!
2013. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!