Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta együtt vagyunk, egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta együtt vagyunk, egyre kisebb az önbizalmam. Miért?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 3 hónapja vagyunk együtt, és azt vettem észre, hogy azóta egyre lankad az önbizalmam.. Hiába mondja nekem hogy én vagyok neki a legjobb, legszebb, a tökéletes, stb... Egyszerűen nem tudom neki elhinni. Sőt, már szenvedek némelykor ha ki kell mennem az utcára, egyre csúnyábbnak érzem magam.. Egyszerűen félek, hogy talál nálam szebbet vagy jobbat és kidob. Ő olyan "tökéletes pasas", értelmes, intelligens, udvarias, helyes, jó a teste.. Nem is értem miért van velem, vagy hogy miért szeret...

Nem tudom mit tegyek. Most kitaláltam, hogy eljárok majd edzeni, hátha attól jobban érzem magam, habár nem vagyok kövér, csak van egy kis fenekem, combom.. De más ötletem nincs. A fejemen nem is tudok változtatni, már úgy érzem a smink sem segít.


2013. jan. 21. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a hiba a fejedben van, de nem kívülről. Semmi önbizalmad nincs, pedig az, hogy egy ilyen pasi veled van, azt mutatja, hogy érsz valamit. Ne ijeszd el ezzel, inkább próbáld meg szeretni és elfogadni magad!
2013. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!