Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/205 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nézd meg a #107-es kommentet. Gyakorlatilag az én tézisemet (és a kérdezőét) igazolja, nem azt, amit az ismeretségi körödben látsz.
2013. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/205 anonim ***** válasza:
96%

helike13:


Neked sincs háttérinformációd. Semmit nem értesz sem az emberekhez, sem a pszichológiához. Ezt a témában valamelyest kompetens egyénként mondom neked, és nem sértésként.

Emberi szokás a frusztrációk elnyomására hárító gondolatmeneteket kitalálni. Néha ezek már egészen jól felépített rendszerré tudnak felépülni. Így születnek a mindenféle elvadult elméletek.

Én is most kivesézhetnék mindenféle elvetemült elméleteket, magamévá tehetném minden egyes részletüket, és akkor ugathatnék, mint egy láncravert, veszett kutya, hogy nekem micsoda háttérinformációim vannak, de ettől még ez nem lesz valóság. Ilyen alapon még a gravitáció létét is meg lehetne cáfolni (XDDD), akkor egy ilyen szubjektív témában pláne nagyon virágzónak érzed magad.

Csak tudod az embereknek csupán annyi is elég ahhoz, hogy átlássanak a nagyszerűen felépített rizsádon, hogy a szerelem/szexualitás/párkapcsolatok témában a f@szverésnél egy leheletnyivel több tapasztalatuk legyen.

2013. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/205 anonim ***** válasza:
95%
A #107-es inkább megcáfolja a baromságaitokat.
2013. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/205 anonim ***** válasza:
93%

ezt akartam írni amit FNUB :D Kiegészítve azzal, hogy a százhetesre adott válaszreakciódból ragyogóan kiderül, hogy milyen szánalmas, sz*r elkorcsosult gondolkodásod van. A slusszpoén pedig az az egészben, hogy teszed itt az agyad

.

2013. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/205 anonim ***** válasza:
10%

Nincs? Akkor nézd meg, hány linket szúrtam be.


Neked vannak háttérinformációid és megfigyeléseid? Virítsd!


Nézd meg hány kérdés van ebben a témában, és "valahogy" mindig ide lyukadunk ki, ha nem is általam, de a vége mindig ez az elmélet. Sok helyen le van ez írva, sok nyelven. Gyakorlatilag az egész PUA iparág erről szól, hogy annyira hihetetlenül felszínesek, hogy átverhetők. A PUA módszer tkp. a nők ösztönszerű motivációinak és szenzorainak az átverése. Mert olyan felszínes, hogy nem veszi a fáradságot, hogy a mélyére nézzen, mert akkor kiderülne a turpisság, és nem működne. Hosszú távon nem is működik.

2013. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/205 anonim ***** válasza:
3%

A 107-es megcáfol? Ha a magyartanárod lettem volna, nem engedtelek volna érettségire negyedikban, az tuti.


Idézet a #107-es hsz-ból: " tetsszen külsőre is értsd: ne legyen túlsúlyos, sem pedig túl kigyúrt, tetsszen az arca"


Szóval itt a "cáfolat", mi? :D

2013. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/205 anonim ***** válasza:
91%

Igen, megcáfol. A gyerekes dologról alkotott tézisedre gondoltam elsősorban, de a másikra is. Annyit írt, hogy ne legyen túlsúlyos, és tetsszen neki az arca. Nem azt, hol holmi kigyúrt állat beachboyokra vágyik, meg ilyen-olyan alfákra, meg "tököm" tudja miket soroltatok még.

A magyar érettségim pedig köszöni szépen, jól van a viszonylag magas %-val.


Amúgy onnantól kezdve veszítette hitelét az egész locsogásod, hogy képes voltál megemlíteni a PUA hülyeséget. Annál eszméletlenebb kamu szánalom a világon nincs, de komolyan.


Az pedig megint egy másik dolog, hogy neked az az etalon, hogy milyen elméletre juttok itt a gyakorikérdéseken. Sajnálom, hogy neked csak itt van életed, és itt is kb. annyi, hogy erőszakosan nyomasd a facsarodott téziseidet.

Akik ide írogatnak, itt élik az egész életüket, azok vszeg ugyanolyan frusztrált, sikertelen emberek, mint te, ezért nekik baromira jól jön, itt fejtegethetitek a dolgokat, mert kevésbé érzitek így magatokat sz*rnak és hibásnak, lehet találni más hibásokat.

Akinek van valami normális sikerélménye az életben, és képes kihozni magából a maximumot minden téren, vagy legalább afelé törekszik, az biztos lehetsz, hogy nem fog beállni a sírdogálók és hibásokat keresők sorába.

Amúgy én csak ezen az oldalon tapasztaltam ezt a jelenséget, az ismerőseim között nagyon kevés olyan van, aki így siránkozik meg ennyi böszmeséget képes összehordani.

2013. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/205 anonim ***** válasza:
18%
"Akinek van valami normális sikerélménye az életben" - nekem pl. van. Szinte mindenben sikeres vagyok, amibe belekezdek. Csak érdekes módon a csajozásban nem. Ott még semmi siker nem ért. Érdekes. Persze, mert a csajozásnál a legfontosabb a külső! Szinte semmi más nem számít...
2013. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/205 anonim ***** válasza:
83%

[link]


jó akkor mindjárt csinálok én is egy blogot, ÁLNÉVEN, és összehányok minden sz*rt, ami eszembe jut, hogy aztán gyökerek hivatkozhassanak rá.


[link]


igen sajnos ez lehet, de ez azért van mert gyengék az emberek, mint 1 zsák sz*r. inkább elmennek qrvázni, minthogy erőt vennének magukon, és megpróbálnának normális életet élni. egy részüknek meg egyszerűen dicsőség qrvázni. mindkét kategória szánalom.

Barátnőt pedig úgy lehet szerezni önbizalomhiányosként, ha erőt veszel magadon. Egy nő se akar se a lelki szemetesládád se a pszichológusod lenni..bocsásd már meg nekik ó hatalmas helike.

Az ezen az oldalon síró-potyogókra meg megint nem hivatkoznék a helyedben.


"Ha a magyartanárod lettem volna, nem engedtelek volna érettségire negyedikBAN" X'DDDDDD hát ez ultimate facepalm.


Ja és a végére:

MINDEN embernek, férfinak és nőnek alapvető emberi joga eldönteni, hogy kivel milyen kapcsolatot akar létesíteni és milyen "feltételek" mellett.

NEM szólhatsz bele sem te, sem a többi b*zi. NEM döntheted el, hogy más emberek milyen mércéket állítanak fel, mit várnak el a másiktól.

Szóval ha pl van egy csaj, akibe te szerelmes vagy, de ő inkább egy cirkuszi majommal akar járni helyetted, akkor neked egy jogod van: kussolni, és elfogadni. Megjegyezném, hogy tökéletesen meg tudnám érteni a szóban forgó lányt.

2013. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/205 anonim ***** válasza:
16%

A PUA-t a bűvészettel lehet összehasonlítani. Nem varázslat, de annak tűnik.


Ja, azért beszélek 4 nyelven, mert csak itt élek, mi? Nincs 2 hónapja, hogy regisztráltam.


A #107-es minket külsőre döglött halhoz hasonlított. Aki bármelyik embertársát, legyen az fekete, fehér, cigány, csúnya, fogyatékkal/testi defektussal élő, ilyen dologhoz hasonlítja, nekem azzal semmilyen beszélnivalóm NINCS. Bár ezen nincs mit vitázni, tökéletes visszaigazolás. És még ezek után vitatkozol, amikor feketén-fehéren le van írva? Szerintem nem arról van szó, hogy nem látod az összefüggéseket, hanem arról, hogy tudatosan hazudsz.

2013. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!