Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/205 anonim ***** válasza:
10%
Itt kérem komoly eszmecsere folyik. Nem teszünk nektek szívességet, ahogy ti nők sem tesztek nekünk. De nyílnak fel a szemek, így nektek már egyre kevésbé lehet a zavarosban halászni, majd megbánjátok 40 évesen 2 gyerekkel fogtok majd sírni, ahol senki se lát. Reméljük egyik ronda pasi se fog bedőlni nektek, hogy baleknak kell számotokra az alfa gyerekeit nevelni.
2013. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/205 anonim ***** válasza:
90%
nyílnak fel a szemek? igen? húú azt a büdös mindenit. de kib*sztok a csajokkal...
2013. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/205 anonim ***** válasza:
27%

Szerencsére szaporodnak az ilyen kérdések:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


Az első linken érdemes a #29-es kommentet végigolvasni, nyílnak a szemek :)


Szóval a ronda pasik tömegének ott vannak a prostik "gőzleeresztőként", sajnos ilyen "gőzleeresztő" a 30-as gyerekes nőknek nem áll rendelkezésre.


Tehát Nők! Utoljára kérdezem, biztos megéri ez nektek így?

2013. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/205 anonim ***** válasza:
91%

de ettől te még ugyanúgy egy partra vetett halként vergődő, másokat csak pocskondiázni tudó szánalmas kis f*szpörgettyű maradsz a nagy mindent tudó társaiddal együtt.

22/F ,barátnő nélküli (de nem magányos)

2013. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/205 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező.ezek után,bárki,bármit ír legyen az pozitív,negatív...neked,másoknak,magáról vagy másokról.meg hogy 10nőből 9 azt mondja csúnya vagy és perverz a fejed.akkor ennyi.ronda vagy és kész.saját magaddal van bajod,nem másokkal.
2013. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/205 anonim ***** válasza:
0%

Álatlában a szánalmas kis f@szpörgettyűk onnan ismerszenek meg, hogy úgy beleszólnak egy bizonyos témába, hogy nincs elég háttérismeretük róla, ezáltal érvelni sem tudnak, csak személyeskednek.


Ha CrystalBrite monitorja van a laptopodnak, kapcsold ki, nézegesd és gondolkodj.

2013. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/205 anonim ***** válasza:
86%

Helike! Miért tennék valakinek olyan szívességet, hogy összejövök vele úgy, hogy semmi többet nem érzek iránta, mint egy döglött hal iránt?

Fogd már fel, hogy nem lehet kategorizálni a férfiakat, hogy vannak a ronda, de rendesek, és a helyes de megbízhatatlan szemetek! Olyat keresek, aki intelligens, összeegyeztethető a gondolkodásunk, értékrendünk, egymásra tudunk szeretni őszintén, van humora, van valamiféle önmegvalósítási törekvése, és egyenrangú félként kiegészítjük egymást egy kapcsolatban, valamint végül, de nem utolsósorban tetsszen külsőre is (értsd: ne legyen túlsúlyos, sem pedig túl kigyúrt, tetsszen az arca, öltözzön normálisan, tehát ne úgy mint egy kis divatb*zi, de ne is úgy mint egy nyomorék).

Nem akarok gyereket egy ideig, nagyon sok tényezőnek kellene teljesülni ahhoz, hogy vállaljak gyereket, és az is szerintem 30 éves korom után lesz. Pont azért, mert rendesen meg akarom nézni, hogy kinek szülök, én magam is meg akarok érni rá, meg előtte szükség van jó pár szerelmes évre, ahol kiéljük magunkat, mint fiatal szerelmes pár. Utána jöhet esetleg a gyerek meg a nyugi, ha mindketten így akarjuk.

De még ha ez valamiért kudarcba is fulladna, akkor is sz*rnék az ilyen életképtelen szerencsétlen köpedékekre. Attól, hogy nő vagyok, nem vagyok félember, nem kell nekem egy papucs szerencsétlen ahhoz, hogy felneveljem a gyerekem. Még a legnagyobb sz*rban sem kellene egy lelkisérült, frusztrált, humortalan, dögunalmas rondaság magam mellé. Még akkor sem, ha milliárdos.

2013. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/205 anonim ***** válasza:
100%
Hm.ennyi észt!folyamatos hozzászóló voltam f.szpörgettyűkém!én voltam az,aki lelket próbáltam önteni a kérdezőbe.
2013. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/205 anonim ***** válasza:
0%
A #104-esnek ment az, nem neked, hozzád nem is szóltam.
2013. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/205 anonim ***** válasza:
91%
nem kell ehhez semmiféle háttérismeret. attól még nem lesz csajod, hogy jössz itt az ilyen olyan amolyan statisztikákkal meg az aranymetszés szabályával. NEM csak a tökéletes pasiknak lehet barátnőjük. most 1 másodperc alatt bevillant az agyamba vagy 20 név-mindennemű gondolkodás nélkül-akik nem néznek ki túl jól, de már hosszú évek óta együtt vannak a barátnőjükkel, (akik az esetek 90%-ában) jól is néznek ki. Ja és ez csak az én személyes ismerősi köröm....
2013. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!