Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a huszonéves srácok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a huszonéves srácok akik mindig itt panaszkodnak, hogy még sose csókolóztak, sőt nem is randiztak, azok miért nem próbálnak változtatni valamit az életükben a nyavalygás helyett?

Figyelt kérdés
El lehetne menniük kondizni, vagy otthon csinálni valami edzést, az még ingyen is van. Lehetne neten ismerkedniük, kereshetnének új hobbit, stb stb. Miért nem próbálnak valamit tenni ahelyett hogy itt röhögtetik ki magukat?
2013. jan. 25. 11:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Mert tudok olyan esetről, hogy a srác 20 felett volt az első kapcsolata. Még olyat is, hogy 25 felett. 30 felettit nem tudok mondani.
2013. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

helike13:

"Kérlek, definiáld az "önbizalomhiány"-t! "

Ha ilyen jellegű fogalmi hiányosságaid vannak, akkor hagyjuk ... :-P


"Olvastam ilyeneket az oldalon, illetve olyat is, hogy olyan stádiumú pikkelysömöre volt ..."

Én is olvastam. Először is ez eddig egy példa, nyavalygásból kicsit több van ... :-P

Egyébként akkoriban nem értem rá írogatni, pedig akartam arra a kérdésre. Képzeld van egy barátom, kicsit mackós, csöndes gyerek. 29 éves és roppant súlyos pikkelysömörrel küzd. A fejéről válik le a bőr, folyamatosan mintha be lenne havazva a feje. A testét hatalmas pörsenéses foltok borítják mindenfelé. Strandra nem jár ki, nyáron is hosszú ujjú inget és hosszú nadrágot hord. Minden kencét, orvosságot, professzort, csodagyógyszert és kuruzslót kipróbált már. Néha kicsit jobb az állapota ... Egyszerű alkalmazottként dolgozik, albérletben lakik a barátnőjével. A barátnőjével, akivel 8 éve van együtt. Aki egy kimondottan mutatós, magas, formás, temperamentumos, pörgős lány, diplomával, mérnök végzettséggel. Az a fajta lány, aki után simán bármikor megfordulok az utcán, akivel hatalmasakat szoktam beszélgetni, mert tök értelmes és akivel jókat szoktunk bulizni.


Szóval ezek is csak kifogások. Ilyen indokok ellenére lehet valakinek párkapcsolata. Márpedig az itteni nyavalygós kérdések többségében ennél sokkal kisebb problémák miatt képtelen valami selejtes kapcsolatot kialakítani.

2013. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Az esküvői fotóra majd kíváncsi leszek, ha lesz, rakasd majd ki a sráccal.


Az önbizalom definícióját azért kérdeztem, mert általában ti szoktátok kijelenteni reális önértékelésű emberekre, hogy önbizalomhiányos. Aki belátja és tisztában van vele, hogy azokon az életterületeken tud kiemelkedően jól teljesíteni, ami csak nagyon kicsit nyom a latba a nőknél, az mitől önbizalomhiányos?

2013. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
*Az önbizalomhiány definícióját
2013. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

hú, na akkor én is hozzászólok

először is nem kell felhozni azokat akiknek valami egészségügyi bajuk van. Ide nem a pikkelysömörösök meg a reumások szoktak beírogatni hanem a t.öketlenek!

Én speciel 165 magas vagyok, nem vagyok tele lóvéval, és olyan húde jóképű se vagyok.

Unalmamban neten kezdtem ismerkedni ahol rövid idő alatt csomó randit össze tudtam hozni. Eleinte sorban szúrtam el, aztán egyre jobban belejöttem. A végén már ott tartottam hogy nem görcsöltem és ha nem volt élőben szimpi a lány, akkor otthagytam a fenébe, tehát még válogatni is tudtam. Fejlődött a dumám, magabiztosabb lettem a sok "gyakorlástól". Azóta meg össze akadtam egy tündéri lánnyal is.

Szóval ez tényleg csak kifogás. A komoly betegséggel küzdőket meg tudom érteni, de a legtöbben szimplán csak gyávák, lusták. Könnyebb arra fogni hogy alacsonyak, vagy hogy minden nő ribanc.

Lehet hogy egy alacsony, csúnyácska srác után nem rohannak tucatjával a csajok, és neki kell kicsit jobban teperni, de lehet találni valakit, akivel jól elvannak. De a gyk-n sírva nem biztos hogy menni fog

2013. jan. 25. 14:16
 36/42 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még?
2013. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
És a 165 centidhez gondolom 90 kg, hogy nehogy már annyira könnyű legyen.
2013. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
gondolom tőlem kérdezted - nem, nem vagyok 90 kiló, kis darab vagyok. Úgy szoktam mondani hgoy kompakt :D
2013. jan. 25. 14:29
 39/42 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, h alacsony srácként barátnőd legyen. Ahhoz viszont kicseszettül jóképűnek kell lenni.
2013. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

ez egész egyszerűen nem igaz! Én se vagyk egy húde jóképű srác, és láttam már tőlem csúnyábbakat is lányokkal.

Szerintem a legtöbb itteni srácnak a legfőbb baja hogy fél, és nem mer kezdeményezni, vagy ha kezdeményez is akkor is egyből le lehet vágni, hogy be van tojva és/vagy görcsösen kell neki a lány

2013. jan. 25. 15:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!