Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a huszonéves srácok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a huszonéves srácok akik mindig itt panaszkodnak, hogy még sose csókolóztak, sőt nem is randiztak, azok miért nem próbálnak változtatni valamit az életükben a nyavalygás helyett?

Figyelt kérdés
El lehetne menniük kondizni, vagy otthon csinálni valami edzést, az még ingyen is van. Lehetne neten ismerkedniük, kereshetnének új hobbit, stb stb. Miért nem próbálnak valamit tenni ahelyett hogy itt röhögtetik ki magukat?
2013. jan. 25. 11:41
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

helike13:

Akik ide jönnek nyavalyogni ebben a témában, azok 99%-a nem ilyen problémákkal küzd, hanem egyszerűen csak béna, pipogya, önbizalom hiányos lúzer.


Pont az itteni picsogásuk a bizonyíték rá, hogy életképtelen egyedek.

2013. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Kérlek, definiáld az "önbizalomhiány"-t!


Olvastam ilyeneket az oldalon, illetve olyat is, hogy olyan stádiumú pikkelysömöre volt, hogy nem elég, hogy rohadt le a fejéről a bőr, már az ízületei is ki voltak készülve.

2013. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
#6 Lehet, viszont ha alacsony/csúnya vagy, akkor lehet akármilyen hozzáállásod és akármilyen alacsony igényeid, akkor se fogsz kelleni egy lánynak se.
2013. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy okoskodó, aki azt sem tudja miről beszél. :D

De leírom az én esetem, mert arról tudok hitelesen nyilatkozni. Szóval azért ez teljesen logikus, hogy az ember, ha nem megy valami, akkor máshogy próbálja. Igen, megpróbáltam:

- lefogytam;

- rendszeresen sportoltam (heti 5-6 alkalom + túrázás);

- divatos frizurát vágattam magamnak;

- egy lánybarát segített ruhákat választani;

- új hobbikat is szereztem;

- természetesen a belsőmet is igyekeztem fejleszteni;

- rengeteg lánnyal akartam megismerkedni, és ha nem ment, megpróbáltam kielemezni, mit rontottam el (ja és egyáltalán nem a modell-típusú, extra lányoknál próbálkoztam, hanem az átlagos, vagy az alattiakkal;

Összességében kb. 10-szer annyi energiát fektettem bele, mint az egyetem elvégzésébe.

Eredmény:

- Barátnőm nem lett, semmit sem javult a helyzet, sőt, a legbunkóbb beszólásokat csak a változások után kaptam...

- Viszont ami lett: Súlyos depresszió, amiből csak nemrég sikerült felállnom...

Tehát íme egy példa arra, hogy attól, hogy még valaki megpróbál változtatni a megváltoztathatón, az még nem garantál semmit, sőt... A testmagasság és arcberendezkedés adott; azon nem lehet változtatni.

2013. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Jó, ez is igaz, nem feltétlen legyen pénzes, elég, ha talpraesett, de sokszor ez is kevés, hidd el, jobb a pénzes:D

Tapasztalat:)

Egyébként lefelejtettem, h ez még semmi, mellé elvárják, h a csaj egyáltalán ne igényelje, h legyenek barátai, a szórakozásról meg már ne is beszéljünk!

Szeretne hétvégén elmenni egy bálba táncolni?Micsoooda?????

Hát h lehet valaki ekkora r*banc, hogy szeret táncolni?

Szó se lehet róla, csak tessék itthon maradni, élete végéig és bámulja az igazi férfi barátja nyomorék pofáját:D

Na és akkor a gyökerek csodálkoznak, h nincs nőjük:D

2013. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

ma 12:03


ott rontottad el ezt amikor megprobáltál olyan lenni aki nem Te vagy... és ez messziröl látszodott rajtad. :/

2013. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen a rengeteg észosztást, azoktól, akiknek a hála a magasságos Istennek nem voltak soha olyan problémái, mint az önbizalom hiány, nem fogadnak be a menő arcok, apám nem tolt a s.ggem alá egy Mercit, vagy egy jó állásba stb.


"Hát csak csinálni kell!" Ez kb. olyan tanács mintha egy olimpiai bajnok súlyemelő azt mondaná egy véznanak: "Hát csak meg kell fogni az 175 kg-t és ki kell nyonmi!"

2013. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Prof. Shevy:

"ott rontottad el ezt amikor megprobáltál olyan lenni aki nem Te vagy" vs. "miért nem próbálnak változtatni valamit" :D

Ez kissé a saját farkába harapó kígyó esete :D Lényegében változz, meg, mert különben a kutyának nem kellesz, de ha megváltozol, akkor meg olyannak próbálsz látszani, ami nem te vagy, és akkor meg azért nem kellesz.


Ezért mondom azt, hogy aki hisz abban, hogy ha változtat valamit magán, akkor majd valamivel is könnyebb lesz ismerkednie, akkor álljon itt egy példa annak bizonyításául, hogy nem éri meg a belefektetett energiát.

2013. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

"ott rontottad el ezt amikor megprobáltál olyan lenni aki nem Te vagy"


Viszont ha önmaga próbál lenni, akkor szintén nem kell senkinek. Na, valami jó tanács erre? Asszem eddig terjed a tudomány.

2013. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Na, a netes ismerkedésből már megjöttem párszor... Egy magára igényes "béna lúzer".
2013. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!