Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a huszonéves srácok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a huszonéves srácok akik mindig itt panaszkodnak, hogy még sose csókolóztak, sőt nem is randiztak, azok miért nem próbálnak változtatni valamit az életükben a nyavalygás helyett?

Figyelt kérdés
El lehetne menniük kondizni, vagy otthon csinálni valami edzést, az még ingyen is van. Lehetne neten ismerkedniük, kereshetnének új hobbit, stb stb. Miért nem próbálnak valamit tenni ahelyett hogy itt röhögtetik ki magukat?
2013. jan. 25. 11:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

"Én férfiként is nézem, h van e a csajnak pénze, nem majd én fogom eltartani, holott egy másik talpraesettebb lánnyal akár utazgathatnék a nagyvilágban... "


Még szerencse, hogy nem lánynak születtél; te lennél az ország ribanca. Amúgy meg talpraesett = pénzes? Hány éves vagy? Mert 30 éves kor felett kb. igen, aki talpraesett, az saját tőke nélkül is meg tudja találni a számításait addigra. Viszont alatta csak attól függ a talpraesettség, hogy apuka mennyit tudott lenyúlni a spontán privatizáció alatt? Gratulálok.

2013. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Én szerintem egyébként a média tehet mindenről.

Csajommal megnéztük a Twilightot meg a paródiát.

Az ilyen 20 évesek abban a hitben vannak, h a nők olyanok, mint az eredetiben, h jaj nekem csak Edward, engem nem érdekel se a pénz, se semmi és ilyen csajt is keresnek, pedig ilyen nem igazán van.

A paródiában ezzel szemben a csaj kicsit "lazább", arról gondolkodik, h Edwrdnak vajon mekkora lehet meg ha átjön, fúú reméli lesz azért már szex.

NA az utóbbi jóval közelebb áll a nők viselkedéséhez, persze ezt tagadják, a sok hülye meg beveszi.

CSak nevetek mikor megy a parasztvakítás és állítják, h egy 25 éves nőnek semmi más vágya nincs a világon, csak egy 29 éves szűz fiú:D

Meg hogy a 10 centis farok mennyivel jobb, mint a 20.

Meg h egy munkanélkülinek több esélye van, mint egy orvosnak:D

Vagy hogy őket teljesen hidegen hagyják az izmok, inkább egy átlagos dagadt pasival jönnének össze:D

Én nem tudom mit éreznek ilyenkor ezek a nők meg a hülyék, h ezt mind beveszik:D

Aztán persze mikor meg ráírnak a csajra, akkor csodálkoznak, ha kiderül, h már barátja van meg 500 km-re lakik:D

Vajon miért?:D

2013. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Akkor tehát megegyezhetünk abban, hogy, amelyik srác 20 felett szűz, annak semmi esélye, hogy sikere legyen a lányoknál? Mert szerintem ez a helyzet. 25 szűz fiú
2013. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Persze, de a nők között is van, aki nagyon erényes. Még a Twilight-nál is erényesebb. Példa erre: Lolo Jones, gátfutó. Illetve hány olyat olvasni itt az oldalon, hogy a csaj házasságig tartogatja a szüzességét, illetve olyat is olvasni, hogy nem szexel a nő a barátjával, elnézi neki, hogy félrejár a pasi. A faszi megkérte, hogy legalább a nászéjszakán legyen szex, aztán a nő meg előre parázik, hogy hogyan vesz majd lelkierőt magán.
2013. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
57%

"Még szerencse, hogy nem lánynak születtél; te lennél az ország ribanca. Amúgy meg talpraesett = pénzes? Hány éves vagy? Mert 30 éves kor felett kb. igen, aki talpraesett, az saját tőke nélkül is meg tudja találni a számításait addigra. Viszont alatta csak attól függ a talpraesettség, hogy apuka mennyit tudott lenyúlni a spontán privatizáció alatt? Gratulálok."


Miért is lennék azért ribanc, mert nem jövök össze egy vesztessel?

Már miért kellene egy olyan nőhöz vonzódnom, akire egy pohár vizet nem lehet rábízni?

Ez meg külön a szánalom kategória, hogy szerinted, ha valaki 30 év alatt lerakott valamit az asztalra az azért van, mert apu ez meg az.

Miért nem tudod elfogadni, h nem mindenki egy rakás szerencsétlenség mint te?

2013. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
#24: Én inkább 30-nál húznám meg ezt a képzeletbeli vonalat.
2013. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

24es vagyok!


Miért helike?

2013. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Hát igen, mert akinek ez berögzült az majd egy csettintésre megváltozik a hülye tanácsokra! :)

Ti ugyanúgy rinyáltok mint akik örökké ilyen kérdéseket írnak ki! :D

2013. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Én elismerem, h rinyálok, mert már elég uncsi a téma:S

Közben meg ettől nem változik semmi, de az én rinyámtól talán valami fog

2013. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!