Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ronda arc a gazdáját örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda arc a gazdáját örök életre megbélyegzi és mindig inni fogja a levét?

Figyelt kérdés
De a test, amin lehet valtoztatni, az rendben van. Arcon hogyan lehet, mert emiatt neznek levegonek a csajok. Mind az osszes, tobb mint 60 elutasitas tanuskodik rola.
2013. jan. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
Kopasz is vagyok mar 26 evesen, rettenetesen all neked a nullas haj. Csak.olaj a tuzre.
2013. jan. 29. 11:08
 12/78 A kérdező kommentje:
Kedes lanyok, ezt az ugyis tetszeni fogsz valakinek dolgot miert kell mindig hangsulyozni. Sajnos ebbem nem hiszek. Nekem is mondtak meg vagy 30szor ezt, sehova sem jutottam vele. Elfogadtam magamat olyannak amilyen, de ez sem segitett. Nem valtozott semmi, holott mindenki ezzel biztatott, hogy ha elfogadja magat olAnnak az ember amilyen, akkor hirtelen szimpatikus lesz egy csapara a masik nemnel.
2013. jan. 29. 11:12
 13/78 anonim ***** válasza:
A kisugárzás egy üres lózung, mert még a nők sem tudják definiálni. Állítólag "van" és kész. A mibenléte nem fogalmazható meg.
2013. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet a noknel ronda arccal vagyat ebreszteni? Hogyan lehet ezt megtanulni?
2013. jan. 29. 11:14
 15/78 A kérdező kommentje:
Helyesirasert bocsi.
2013. jan. 29. 11:15
 16/78 anonim ***** válasza:

nem rossz szándékból írtam tényleg,de engem is ezzel hitegetnek.

nekem még csak 10 éves tapasztalatom van csak ami negatív.

de őrülök neki hogy egyedi vagyok.

rám néznek az emberek és egy brutális külsejű egyént látnak az arcvonásaimból tömeg gyilkos kinézetem van.

pedig én nem látom másnak magam mint egy átlagos ember.

jobb ha össze szeded magad te is még nem szabad feladnod!:)

2013. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 nagylzs ***** válasza:

Igen, ez elég gáz. Az arcodon csak plasztikai műtéttel tudsz változtatni. De egyébként egy csúnya arcú nőnek még rosszabb! Mert egy nőnél még inkább számít a szépség. Nem véletlen hogy annyira sok nő jár plasztikáztatni. (A férfiak kevésbé.) Ha ennyire nem tudod elfogadni, akkor marad a kés.


De ne legyél annyira biztos benne, hogy az arcod miatt van. Ezt a 60 nőt megkérdezted, és mindegyik azt mondta hogy az arcod miatt? (Nem mintha bevallanák...)

2013. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:
En csak azt latom, hogy hiaba vagyok fennt tarskeresokon, az sem segit. Kuldok mindig kepet a testemrol a csajoknak es tetszik is nekik. De utana mindig.kerik a kepet az arcomrol. Ha nem kuldok akkor nem.irnak vissza tobbet, ha kuldok akkor azert nem irnak soha vissza, mert az nem tetszik. Ordogi kor.
2013. jan. 29. 11:40
 19/78 A kérdező kommentje:
Nem.igazan tapasztalom.azt, hogy a noi tarsadalom igazmondo lenne. Volt aki megmondta kerek perec, hogy arca hiba forrasa, de sokan ezt a kisugarzast, neg bizsergest mondtak. Vagy azt, hogy nem tudjak.
2013. jan. 29. 11:42
 20/78 anonim ***** válasza:
Vitatom, hogy a csúnya nőknek nehezebb. Mi férfiak sokkal rugalmasabban állunk a szépséghez. Egy kedves, odaadó nő akkor is lehet vonzó,, ha az arca nem igazán szép. A plasztikai sebészeti beavatkozásokat a nők saját maguk megnyugtatására csinálják, nem a férfiak miatt. Mi, férfiak a természetességre bukunk. Egy apró vagy kevésbé apró szépséghiba is lehet szexepil. Szóval a férfiak kompromisszumképesek a szépséget illetően. A nők bensője nagyobb súllyal esik latba. Ha ez ugyanígy lenne a nőknél, akkor sokkal több boldog pár lehetne. De a nők inkább egyedül maradnak, mintsem átértékeljék a szépségről alkotott elképzeléseiket. Szóval rondának, vagy inkább átlagosnak lenni a férfiak számára nagyobb csapás.
2013. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!