Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ronda arc a gazdáját örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda arc a gazdáját örök életre megbélyegzi és mindig inni fogja a levét?

Figyelt kérdés
De a test, amin lehet valtoztatni, az rendben van. Arcon hogyan lehet, mert emiatt neznek levegonek a csajok. Mind az osszes, tobb mint 60 elutasitas tanuskodik rola.
2013. jan. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

még ami a legdurvább én meg kérdezgetem azokat is nőktől belső érték alapján hova tennének ott megfelelek.

és akkor egy olyan ok zavaró, amit más el sem tud képzelni.

jó lehet van ettől durvább dolog is, de egészségesnek érzem magam. és ennek ellenére mégse érem el azokat a dolgokat amiket mások igen.

néhányan meg is mondják azért nem mert kopasz vagy.


gének mi??

egy kicsit személyesnek érzem ezt a beszélgetést mert érint.

azért mert van ez a hibánk ami nem feltétlen kének okoztak

attól nem vagyunk kotton szökevények.

életben tanúsított helyt állás nem arról tanúskodik hogy nyámnyilák lennénk.

2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy tűnik, a nők nagy része már kiszállt ebből a beszélgetésből. Ennek két oka lehet, vagy hülyének néznek minket és belefáradtak a szócsatába, vagy pedig öntudatra ébredtek és belátták, hogy van ráció abban, amit állítunk, de mivel nők, így ezt ha tudnák sem vallanák be. Szerintem.
2013. jan. 29. 17:30
 53/78 A kérdező kommentje:
Kopaszodást is a gének határozzák meg sajna, az x gének. Ezrét van az, hogy az utolsó csöves bácsi dús hajú is lehet, az okos, kedves, jól táplálkozó, jó anyagiakkal rendelkező pasi meg tök kopasz lesz már 25 évesen (némelyek). Szinte mindent a gének nyomnak. Mint mondtam, marad 10%, amit te alakítasz. Ez elég kevés szerintem. Fordítva kellene, hogy legyen a dolog. Kics.szett velünk az élet, a természet, a gének. Akik ebbe estek bele. Bocsánat, de ez az igazság.
2013. jan. 29. 17:33
 54/78 anonim ***** válasza:

van benne valami.

ha nincs igazuk belátják.

a tapasztalati tények ellen nem tudnak semmit érv ként felhozni.

de fix taszító ez számukra,ha nem így lenne most nem itt lennénk lehet.

egy biztos számukra is a külső a meghatározó mindegy mit mondanak.

2013. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 A kérdező kommentje:
Lehet itt jonni az onbizalommal es a gyurasal, de ha az embernek nincs semmilyen sikerelmenye, akkor keves onbizalma is.lesz egy ido utan.
2013. jan. 29. 17:47
 56/78 A kérdező kommentje:
Nekem is volt onbizalmam a 10 en akarhanyadik elutasitasig. De utana elkezdi az ember realisan szemlelni magat es rajon az igausagra. Ami egy helyes pasinal az az igazsag lesz, hogy megkapja a szaporodas jogat, te meg max a baratzonaig fogsz eljutni. De sok lany nem szereti a ronda pasit mèg a baratzonaba sem rakni, mert felreerhetonek fog tunni. Meg megszoljak a baratnok, hogy ne allj suoba ezzel mert unszimpi nagyon.
2013. jan. 29. 17:52
 57/78 anonim ***** válasza:

ismerős gondolat menet.

az ember kompenzálja esőnek a külsejét hátha úgy megnyerőbb lesz.

nálam is ez volt.

de attól hogy kidolgozott a test nem néztek többre a csajok.

2013. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:

nagy igazságot mondtál néha azt érzem mikor be tesznek barátként.

mintha szégyellnek vagy valami hasonló.

de észre lehet venni, hogy zavarja őket ezért eltávolodik az ember magától.

2013. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 A kérdező kommentje:
En 26 evesen 3 diplomat tudok felmutatni, 23 evesen az elsot, 25 evesen a mesterkepzest, es most lesz meg 1 ev mulva a 3. Sokat olvasok, 3. szakdolgozazomat irom. Az egyik.szakmam biologus. Ezekben a berkekben ugyanrzt a felallast acceptaljak, amit en felvazoltam. A genek mindenek felett. En szerencsere nem.orokoltem keves intelligenciat, megfeleloen tanulok. De ez sajnos sikertelen a noi nemnel. Nem.vesznek.errol tudomast. Vagy nem tudom. Az arcszwrkezetem.nem.megfelelo, igy ezek a tulajdonsagok, amik.erenyeim lehetnenek, nem.jatszanak szerepet naluk. Kitirni nem sikerul. Kompenzalni egy arcot nem.lehetseges, csak szepeszeti beavatkozassal, ami sokaknak nem adatik meg anyagi okol miatt. Helyesirasert meg bocsi.
2013. jan. 29. 18:03
 60/78 anonim ***** válasza:

Rossz gének vagy megnehetítik vagy lehetetlenné teszik az életetd. De ottvan pl. Schwarzenegger, ő sem ovlt gyerekkorában egy nagy nyakas paraszt szuhaj állat alapból, vádlijával is úgy hallottam nem volt annyi hús rajta mint egy mezo egyednek, és bizony sokkal többet kellett eddzenie rá,mire elérte azt a szintet, amit egy genetikai superman szinte negyed melóval.

De arc meg ugye alaból bukta. Szar lehet azoknak az embereknek,akik torz képpel születtek.

Nem 90% ban dől el az életpályád a gének által, csak annyi,hogy akinek alapból kevesebb jobb tulajdonság jut, annak egy szenvedésekkel, küzdelmekkel teli életútja lesz sok megaláztatással, mire optimális emberré alakítja magát. Az alapból szerencsések meg fél melóval is elvannak, és egész életükben csak pozitív visszahangot kaptak, szinte robbannak az önbizalomtól, és nem értik ,hogy más miért nincs ezzel így. Egyrészt mert szűk látókörű hülyék, másrészt meg mert leszarják a többieket. Valahol igazuk is van, ugyanaz, mint a normál ember aki elmegy a hányásában fetrengő csöves mellett. Olyan két másodpercre végig fut az agyán,hogy jó szar ennek"é, aztán megy tovább mintha mise történt volna, és éli boldogan az életét. Egy perc mulva már kiszelektálja az elméje amit látott ,annyira leszarja.

2013. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!