Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ronda arc a gazdáját örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda arc a gazdáját örök életre megbélyegzi és mindig inni fogja a levét?

Figyelt kérdés
De a test, amin lehet valtoztatni, az rendben van. Arcon hogyan lehet, mert emiatt neznek levegonek a csajok. Mind az osszes, tobb mint 60 elutasitas tanuskodik rola.
2013. jan. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
A társkeresőn tényleg első a külső, utána a belső. próbáltál olyan helyen ismerkedni, ahol esetleg humorral tudnád kompenzálni ezt? (ja, a humor egy csúnya férfinél csodát tud tenni)
2013. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:

#21


"ja, a humor egy csúnya férfinél csodát tud tenni)"


De milyen szinten? elég a szexhez? Na ugye, hogy nem.

2013. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
Nem azért szexelek valakivel, mert humoros, ez tény. Azért teszem, mert szeretem. De a humor miatt figyeltem fel rá, és megszerettem. (saját példa, a férjem nem volt kifejezetten szép fiú)
2013. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
Mi a szeretet alapja? Komponenseit tekintve. Mert elmondásod szerint a humor az egyik. De mi még, és milyen arányban?
2013. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
Ilyet nem mondtam, hogy a szeretet komponense a humor. félreértettél :(
2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
Oké, rosszul fogalmaztam. A kérdés, hogy a férjed külseje mennyire volt hatással a döntésedre, miszerint Te őt akarod.
2013. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, nem a külseje volt, ami megfogott, mikor először találkoztunk, le is szögeztem magamban, na ez a fiú nem szép :) De aztán úgy előadta magát, olyan aranyos volt, hogy megtetszett :) nem tudom megmagyarázni miért... a lányom most nézegette az esküvői képeket és azt kérdezte: Anya, te olyan szép voltál, hogy tudtál hozzámenni Apához?" Hozzáteszem, hogy a férjemnek kifejezetten jót tett a kor, most sokkal jobban néz ki, mint 23 éve...
2013. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:
Az tényleg szemmel látható, hogy ide is legtöbbször pasik írnak, hogy egyedül vannak. Ők vágyakoznak leginkább társra, lehet sokkal társasabb típusúak, mint a lányok. Bár sok pasi, akinek csak a szex kell, de sokaknak egy társ. Azért látni, hogy legtöbbször a molett lányoknak is csinos, vékony, helyes pasijuk van. Tehát kompromisszumokat képesek kötni a fiúk legtöbben, Ellenben a lányoktól mindig azt hallani, hogy inkább egyedül maradnak, várnak a tökéletesre, főleg arcilag tökéletesre, mintsem egy kedves, rendes, jó kiállású, de arcilag nem vonzó pasival összejöjjenek. Pedig lehet ez a pasi maga lenne a főnyeremény, ha kapna egy esélyt. De ritkán kap. Tényleg az van, hogy a nők kivárják a legjobb pasit és évekig elvannak egyedül. De én nem nő vagyok,ígénylem a nők társaságát és maximálisan eleget tudnék szerintem tenni az elvárásaiknak, de az arcomat nem tudom módosítani ez ügyben. Így esélyt nem kapok, hogy megmutathassam, nem vagyok utolsó férfi.
2013. jan. 29. 12:11
 30/78 anonim ***** válasza:

Na legalább sokan látják az igazságot a csajjokról ami nagyon nem az amit ők magukról állítanak....


A “te arcod csak anyádnak tetszik“ ábrázattal meg meghaltál ezen a téren

2013. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!