Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én rontottam el, vagy eleve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el, vagy eleve nem működött volna?

Figyelt kérdés

Egy közösségi oldalon megismertem egy halál aranyos, pozitív kedves, sportoló, jól tanuló lányt és facebookon folytattuk.


nos, találkozni nem akart mert végül összejött a volt barátával, de valahogy már nem volt olyan kedves mint addig...

Nem tudom mi volt de le is tiltott....


Ezek szerint nem vagyok elég érett az ilyen emberek barátságára, vagy csak szerencsétlenül jött ki, hogy az interneten ismertük meg egymást? Egyáltalán ti hisztek ebben a facebookról randizásban anélkül, hogy találkoznál a másikkal?


Eleve ez a rideg, jeges kék és rossz betűtípus elég komor hangulatot ad, ha eleve nem parázik a csaj, hogy valami pszichopatával beszélget, akkor a facebook arculata biztosítja róla :D


mennyivel jobb volt az msn, ahol már a betűtípusából, hangulatjeleiből, színeiből, képeiből látszott a másikról, hogy milyen ember, vagy miylennek próbál tűnni.


De az eredeti kérdés a lánnyal kapcsolatos? Vajon mitől romlott meg a kapcsolatunk és miért van az, hogy az ilyen lányok a halandó emberek számára szinte elérhetetlenek?


2013. jan. 31. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem te vagy éretlen a csaj használt pótléknak h kitöltsd az űrt ideglenesen. Egyik haverom ugyan így járt.

Am a lányokról és a halandó emberek emberek kapcsolatáról annyit h lányokat fogsz tudni találni. Ez egész biztos.


Az elérhetetlen kategória azok a ribancok.

Őket nem kapná meg egy átlag srác és én nem akarlak lebeszélni de, a ribiknek a testükön kívül nincs semmilyűk. Legalább is én nem sokkal találkoztam akinek esze lenne. Az ilyen nő nem is téged szeret hanem a pénzed. Az oké h jó az ágyban, de egy idő után rá fogsz jönni a a szex nem minden.

Keress olyan lányt akivel van valami közös bobbytok. Sokkal jobb lesz hidd el.


24 F

2013. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!