Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még szerelem?

Figyelt kérdés
Vajon másoknak mik a tapasztalataik? Szitu: szeretők és jó barátok vagyunk kb. 9 éve kisebb szünetekkel. Az utóbbi két évben már viszonylag sokat találkozunk és alszunk egymásnál. Ebben a két évben nem is volt senkim rajta kívül. Neki első és egyetlen szeretője voltam mindig is, soha nem volt más lánnyal. Érzelmeit nehezen megélő, lányok elől zárkózott, bonyolult és beteg lélek ő, de imádom. Ő nem szerelmes belém. Nagyon vágyik rá, hogy megélhesse a szerelmet, de eddig még sosem ment neki, velem sem. Amúgy 31 éves. Azért jól megvagyunk, jól érezzük magunkat a másikkal, és mindig számíthatok rá, bármiről is legyen szó. Jól kijön a fiammal is (5 éves), és sosem veszekszünk vagy drámázunk. Nyíltak és őszinték vagyunk, tiszteljük és szeretjük egymást emberileg, sokat ölelkezünk és szeretkezünk, szóval tökéletesek lennénk együtt, kivéve hogy ő nem szerelmes, én viszont igen (nem titok előtte a szerelmem, sokszor beszélünk erről is). Vajon van mit remélnem? Nem mintha ettől függene, hogy folytatom-e ezt a kettőnk közti jót vagy sem, de kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak a tapasztalataik alapján. Kizártnak látszik, hogy belémszeret valaha?
2013. febr. 2. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Erősen kétéges. Mennyivel vagy idősebb?
2013. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt mondod nem túl a tapasztalt. Ő, hogy definiálja a szerelmet? MI az amire vágyna, mit vár egy szerelemtől?
2013. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ha 9 év alatt nem szeretett beléd, ezután sem fog. :/
2013. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha mindenben jól meg vagytok, de éppenséggel nem szerelmes beléd, ezt fogadd el igy.

Azt mondod sokat szeretkeztek, akkor csak táplál érzelmeket irántad, mert én nem tudnék olyannal kapcsolatot létesiteni, aki iránt semmit sem érzek.

Viszont mit jelent, hogy szeretõk vagytok? Mind2.-en házasságban vagytok vagy hogyan?

2013. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Fiatalabb vagyok. 26/N
2013. febr. 2. 17:49
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem, egyikünknek sincs senkije. Úgy értettem hogy szeretők vagyunk, hogy nincs köztünk klasszikus párkapcsolati viszony. Nem járunk el egymás anyukájának a szülinapjára, vagy ilyesmi.
2013. febr. 2. 17:51
 7/18 A kérdező kommentje:

na meg nem lakunk együtt és nagyon is távol áll az összeköltözés, vagy az életünk összefonása. erre értem hogy csak szeretők vagyunk.

nem definiálja a szerelmet. nem tudja mit vár pontosan, valami mindent elsöprő fantasztikus felszabadító érzést asszem.

2013. febr. 2. 17:54
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem fog kialakulni benne szerelem. esetleg akkor, ha úgy tűnne valaha is hogy esetleg elveszíthet, vagy hogy az érzéseid már másnak szólnak, majd akkor.. de olyankor meg már késő bánat.
2013. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát ez pech... reméltem, hogy bíztattok majd :)
2013. febr. 2. 17:57
 10/18 anonim ***** válasza:

A szerelem nem mindig elsöprõ érzelem, nem mindenkinél egyformán nyilvánul meg.

Ha ennyi ideig kitartott melletted, akkor biztosan nem ürességet érez irántad.

Az elsöprõ szerelem az sok esetben ugyis ér véget, mert csak egy "hirtelen fellángolás".

2013. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!