Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még szerelem?

Figyelt kérdés
Vajon másoknak mik a tapasztalataik? Szitu: szeretők és jó barátok vagyunk kb. 9 éve kisebb szünetekkel. Az utóbbi két évben már viszonylag sokat találkozunk és alszunk egymásnál. Ebben a két évben nem is volt senkim rajta kívül. Neki első és egyetlen szeretője voltam mindig is, soha nem volt más lánnyal. Érzelmeit nehezen megélő, lányok elől zárkózott, bonyolult és beteg lélek ő, de imádom. Ő nem szerelmes belém. Nagyon vágyik rá, hogy megélhesse a szerelmet, de eddig még sosem ment neki, velem sem. Amúgy 31 éves. Azért jól megvagyunk, jól érezzük magunkat a másikkal, és mindig számíthatok rá, bármiről is legyen szó. Jól kijön a fiammal is (5 éves), és sosem veszekszünk vagy drámázunk. Nyíltak és őszinték vagyunk, tiszteljük és szeretjük egymást emberileg, sokat ölelkezünk és szeretkezünk, szóval tökéletesek lennénk együtt, kivéve hogy ő nem szerelmes, én viszont igen (nem titok előtte a szerelmem, sokszor beszélünk erről is). Vajon van mit remélnem? Nem mintha ettől függene, hogy folytatom-e ezt a kettőnk közti jót vagy sem, de kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak a tapasztalataik alapján. Kizártnak látszik, hogy belémszeret valaha?
2013. febr. 2. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak egy játékszer vagy akit időnként levesz a polcról, majd visszarak. Keress mást, olyat aki tényleg megérdemel. A gyerek apjával mi van?
2013. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el, hátha észbekap. Ha nem, akkor soha nem is fog.
2013. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
a gyerek apja egy futó kaland volt.
2013. febr. 2. 18:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Az a gáz, mivel ő nem szerelmes, és ha belefut egy ilyenbe, akkor biztosan lépni fog tőled.

Egymással töltött időtől függetlenül.

2013. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ebből már nem lesz soha szerelem. Naiv vagy.
2013. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha 9 év alatt nem lett beléd szerelmes, akkor kötve hiszem, hogy beléd fog szeretni. Nyilván ragaszkodik hozzád, de csak mint egy jó baráthoz vagy egy testvérhez. A szex meg más, a férfiak nagyon jól külön tudják választani a szerelmes szexet meg az ürítést. Szóval összegezve itt arról van szó, hogy kedvel, szeret, elvan veled, de egyben ürítésre is használ.
2013. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én ugyanilyen helyzetben voltam, holnap írok neked egy privát üzenetet és leírom a tapasztalataimat, ha gondolod.

2013. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
kíváncsian várom!
2013. febr. 3. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!