Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és meleg. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából 2 éve tudom, hogy meleg vagyok, de nemis ez a lényeg. Sajna egyre nehezebb ez számomra, gyűlölőm magam emiatt, ha ismerkedtem fiúval akkor utána mindig bűntudatom volt. 2 ember tudja rólam. A családomat mondhatni teszteltem egy poénnal, hogy mi lenne ha meleg lennék,nagyon elutasítóak voltak, szó szerint utálják a melegeket. Elmondani nem merem, de sokáig nem tudom húzni, ha rákérdeznek miért nem csajozok azzal hárítom hogy a tanulásra akarok koncentrálni. Nagyon számkivetettnek érzem magam így és szörnyen rossz hazudni mindenkinek. Szeretnék normális lenni, lányokkal már próbálkoztam, de semmi. Mert egy lánnyal nem akarok összejönni úgy hogy tudom hogy semmit se érzek iránta és átvágnám egy életen keresztül. Nem tudom, mit kéne tennem. Hazudjak életem végéig?

2013. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
6%
Láttad a Tökéletes katona c. filmet? Hogy hűtötték a túlmelegedő férfiakat? Na neked is azt kell tenned!
2013. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Észre vennék rajtad előbb-utóbb
2013. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el ha komolyan elmondod a családodnak megértik. Talán nem foglyák kitagadni a saját fiukat.
2013. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
fogják* xD
2013. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%
ne utáld magad, ne ess pánikba, idővel el fogod magad fogdani, mert nem tehetsz mást, akkor majd boldog leszel.
2013. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Fogadd el önmagad! :) A szüleid is kénytelenek lesznek előbb utóbb. Addig is keress barátokat. Ha más nem, lányokat, ők mindig szívesen barátkoznak meleg fiúkkal. :)
2013. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Énis attól félek, hogy észre veszik előbb útobb, csak én így nem szeretnék élni, hogy a melegeket utálja a világ 98%-a.Családom megértő bizonyos témákban, de a melegek nagyon elítélik.
2013. febr. 3. 19:54
 8/42 A kérdező kommentje:
Mondjuk én sose értettem, hogy tudja egy meleg ember elfogadni magát, mikor mindenki gyűlöli őket, meg szerintem génhibásak lehetünk az tuti.
2013. febr. 3. 19:57
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Már egyre többen elfogadják a melegeket. :) Nézd a pozitív oldaláról. A szüleiddel persze nem lesz könnyű. De a régmúltban bujkálnod kellett volna, talán meg is kellett volna nősülnöd, hogy fedezd magad. Így ha más nem, kihúzod pár évig, aztán önálló lehetsz!
2013. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam, jobb lenne ha nem keresném a saját nememet és inkább egyedül élem le az életemet és maximum azt mondom mindenkinek hogy asexuális vagyok.
2013. febr. 3. 20:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!