Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és meleg. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából 2 éve tudom, hogy meleg vagyok, de nemis ez a lényeg. Sajna egyre nehezebb ez számomra, gyűlölőm magam emiatt, ha ismerkedtem fiúval akkor utána mindig bűntudatom volt. 2 ember tudja rólam. A családomat mondhatni teszteltem egy poénnal, hogy mi lenne ha meleg lennék,nagyon elutasítóak voltak, szó szerint utálják a melegeket. Elmondani nem merem, de sokáig nem tudom húzni, ha rákérdeznek miért nem csajozok azzal hárítom hogy a tanulásra akarok koncentrálni. Nagyon számkivetettnek érzem magam így és szörnyen rossz hazudni mindenkinek. Szeretnék normális lenni, lányokkal már próbálkoztam, de semmi. Mert egy lánnyal nem akarok összejönni úgy hogy tudom hogy semmit se érzek iránta és átvágnám egy életen keresztül. Nem tudom, mit kéne tennem. Hazudjak életem végéig?

2013. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

nem kell mondani senkinek semmit

senki nem fog rákérdezni konkrétan

a többit el lehet ütni viccel, kortársaknak rá lehet tenni még egy lapáttal

az életed meg majd alakul

2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Még csak 18 éves vagy.

Mindennek megakarsz felelni.Társadalomnak?

Na ne már!A társadalomba beilleszkedni kell,nem pedig megfelelni neki,mivel az nem egy személy.

A társadalomnak önmagával kibékülő,életvidám,munkáját lelkesen végező személyekre van szüksége.Ha nem tudod magad elfogadni,az élet többi területén sem leszel kiegyensúlyozott.

Szerintem minden ember életében(már az értelmesebbekre gondolok) eljön az a pont,amikor már nem érdekli más emberek véleménye és rájön,hogy nem felelhet és nem is kell megfelelnie mindenkinek.Mivel ez lehetetlen és nem is szükségszerű.

Nálad is elfog ez jönni és majd akkor fogod igazán élvezni az életed.

Én is meleg vagyok.Igaz nagyon sok fura,kellemetlen érzést kellett megtapasztalnom emiatt,de valahol úgy fogom fel,hogy olyat élek/éltem meg,amit nem akárki.

Az életben szerintem az a szép,amikor új dolgokat tapasztalsz meg,még ha azok néha/gyakran negatívak is.

Megérzed az élet ízét.

Egy heteró embernek hiába mondod,ő úgy sem tudja átérezni,mintahogy semmi más senki,aki nem élte át.

Sok negatív dolog,mint a kitaszítottság,a félelem,egyedüllét,magad vagy a dolgaiddal,emberi butaság,stb ezek is részei az életnek,amit én pl megtapasztaltam.

Majd az érzés mikor elfogadod magad,mikor elmondod embereknek,mikor megértik,elfogadnak egy olyan életérzés,ami miatt úgy érzem már megérte megszületnem.

Az élet egy folytonos érzékelés,tanulás,tapasztalás.

Van akik birka módjára élik le az életüket,csak látják nem is figyelik,észlelik a világot.Te már ezektől többet éltél meg.

2013. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!