Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és meleg. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából 2 éve tudom, hogy meleg vagyok, de nemis ez a lényeg. Sajna egyre nehezebb ez számomra, gyűlölőm magam emiatt, ha ismerkedtem fiúval akkor utána mindig bűntudatom volt. 2 ember tudja rólam. A családomat mondhatni teszteltem egy poénnal, hogy mi lenne ha meleg lennék,nagyon elutasítóak voltak, szó szerint utálják a melegeket. Elmondani nem merem, de sokáig nem tudom húzni, ha rákérdeznek miért nem csajozok azzal hárítom hogy a tanulásra akarok koncentrálni. Nagyon számkivetettnek érzem magam így és szörnyen rossz hazudni mindenkinek. Szeretnék normális lenni, lányokkal már próbálkoztam, de semmi. Mert egy lánnyal nem akarok összejönni úgy hogy tudom hogy semmit se érzek iránta és átvágnám egy életen keresztül. Nem tudom, mit kéne tennem. Hazudjak életem végéig?

2013. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

16-os: Ezek elég primitív gondolatok. Ha srác lennél nem rajtad múlna, hogy melyik nemet preferálod. Akkor teljesen máshogy gondolkodnál is.


Jelenlegi hozzáállásoddal persze, hogy a srácokat preferálod, de akkor már nem valószínű, hogy így lenne.


Az meg, hogy keressen fiús lányt... hát elég nagy hülyeség.

2013. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 Danusz ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen vállald fel, hogy a fiúk tetszenek. Nem élhetsz életed végéig, hogy nem vallottad be az embereknek, hogy te olyan vagy amilyen.

Láttam írtad, hogy az emberek 98%-a utálja a meleg embereket, tény, Magyarországon ez az arány magasabb mint a nyugati társadalmakban, viszont ismerek meleg embert aki senkit nem zavar a nemi indentitásával. Egyedül attól függ, hogy hogy csinálod. Nem kell rózsaszín cuccokban járni, nem kell melegfelvonulásra elmenni és riszálni, ahogy szándékosan nem kell villamoson vagy utcán smárolni csak, hogy az embereket provokálja az ember. Igazából a meleg ismerősömről sokáig nem tudtam hogy az, mert ebszolút nem látszott meg rajta. Ő felvállalta, és boldog életet él. Ugyan olyat kívánok neked! Üdv

2013. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Remélem valahogy majd eltudom fogadni ezt, de sajnos inkább arra vágyok hogy bárcsak tudnék szerelmet/akár testi vonzódást érezni a női nem iránt. Kezdem úgy érezni szűkűl a hurok itthon is már
2013. febr. 3. 20:14
 24/42 anonim ***** válasza:
21. Tudom Lilla, csak nem tudom így elképzelni, nem megy. Lehet, hogy úgy lenne ahogy írod.
2013. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
De akkor talán mazochista férfi lennék, hogy a saját női énem szolgálhassam a nőben. :O Jó, nem gondolkozok ilyesmiken. :P
2013. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt. Megpróbálom tényleg feldolgozni ezt és boldogabb életet élni.
2013. febr. 3. 20:32
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá! Nekem viszonylag könnyen ment feldolgoznom. De hidd el, melegként sem lesz rosszabb életed! Annyi az egész, hogy nők helyett a fiúkhoz vonzódsz. Nem kell túlreagálni, és nem is kell azzal foglalkozni, amit a primitív konzervatív, homofób emberek mondanak. Azzal, hogy ez elítélik a melegeket, csak magukat írják le.
2013. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra mennyi nagy ember, művész, stb. volt meleg! Épp olyan értékes ember lehetsz, mint bárki más. :)
2013. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, neked jobb is lett volna, megkímélnéd magadtól az emberiséget. :)
2013. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
hogy akarod, hogy a környezeted elfogadjon, ha magadat utálod? hagyd abba az önsajnálatot és kezdj el élni, mert később megbánod, hogy a boldogság helyett a boldogtalanságot választotad...
2013. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!