Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és meleg. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából 2 éve tudom, hogy meleg vagyok, de nemis ez a lényeg. Sajna egyre nehezebb ez számomra, gyűlölőm magam emiatt, ha ismerkedtem fiúval akkor utána mindig bűntudatom volt. 2 ember tudja rólam. A családomat mondhatni teszteltem egy poénnal, hogy mi lenne ha meleg lennék,nagyon elutasítóak voltak, szó szerint utálják a melegeket. Elmondani nem merem, de sokáig nem tudom húzni, ha rákérdeznek miért nem csajozok azzal hárítom hogy a tanulásra akarok koncentrálni. Nagyon számkivetettnek érzem magam így és szörnyen rossz hazudni mindenkinek. Szeretnék normális lenni, lányokkal már próbálkoztam, de semmi. Mert egy lánnyal nem akarok összejönni úgy hogy tudom hogy semmit se érzek iránta és átvágnám egy életen keresztül. Nem tudom, mit kéne tennem. Hazudjak életem végéig?

2013. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
ne hazudj életed végéig legalább tisztában vagy vele hogy az nem lenne fair sem egy csajjal sem veled szemben amúgy meg ne gyűlöld magad emiatt nincs veled semmi gond élj úgy ahogy legboldogabb lennél hogy később ne bánj meg semmit akik feltétel nélkül szeretnek el fogadnak úgyis hogy meleg vagy lehet egy két emberben csalódni fogsz de a lényeg a lényeg ne más miatt éld az életed meg hogy másnak megfelelj hanem magadnak. és főleg ne gyűlöld magad amíg ezt nem tisztázod magadban és nem vagy biztos a saját dolgodban addig ne mondd el senkinek keress rá oldalakon meglátod nincs mit magadon utálni. sok sikert :)
2013. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
10%

Keress új barátokat, új családot.

A régieket felejtsd el!!!

Nem kötelező a szüleidnek semmit se mondani, egyszerűen el kell felejteni őket.

Leginkább melegekkel ismerkedj, a heterokat meg felejtsd el. Mintha nem is léteznének.

A meleg társadalom elég színes. Nem leszel egyedül.


Pár év és röhögni fogsz azokon a vadidegeneken, akiket egykoron családodnak, barátaidnak neveztél.

2013. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 zotya55 válasza:
34%
nem baj ha meleg vagy ne foglalkozz senkivel csak a kukikk*l ne utáld magad nekem így is bejössz ;)
2013. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 FDra ***** válasza:
100%

33-as, hogy adhatsz ilyen tanácsot neki?

Hogy felejthetné csak úgy el a családját és a barátait? Először coming outolnia kell, időt adnia mindenkinek, hogy feldolgozzák magukban a hírt és ha utána elutasítóak, akkor ESETLEG elgondolkodhat azon, hogy mindenkivel megszakítja a kapcsolatot. De hogy mindenkin "csak röhögjön", az hülyeség. Én magam egyetlen meleg srácot ismerek, az összes barátom heteró. Kb. 50-50%-ban fiúk és lányok. Mindannyian elfogadtak úgy, hogy meleg vagyok, mert nem ez számított nekik, hanem a személyiségem. Nem minden heteró fröcsögő homofób (sőt!), csak azért, mert pár idióta közülük itt írogat gyakorin, nem lesznek milliárdan.

Gondolkozz, mielőtt ilyen tanácsot adsz!

19/F

2013. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
utolsó= true story. de legalább segíteni akart a tanácsával :)
2013. febr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Szia!Próbáld meg elfogadni magad. Úgy vettem észre,hogy egyre több ember elfogadó a melegekkel. Igazán nem katasztrófa ne utáld magad,semmi okod nincs rá! Ne legyen bűntudatod,nem tehetsz róla,és nem ártasz vele senkinek.Soha ne hazudj maganak,az a legrosszabb.Szerintem ha elmondod, előbb utóbb elfogadják.Édesanyád biztosan meg fogja érteni és ettől úgyanúgy a fia maradsz. Kitartás!

ha úgy érzed beszélnél valakivel írj nyugodtan!:)

bátorság..:)

2013. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én még elég fiatal koromban mondtam el a szüleimnek, családomnak hogy a fiúkhoz vonzódom, kerekegészen 13 éves voltam, egyből jöttek azzal, hogy á ez nem lehet, ilyen fiatalon meg főleg nem!

De igazából sosem voltak annyira elutasítóak... Apámat kicsit szarabbul érintette a dolog, mert egy szem ˝kis˝fia vagyok, ő nehezebben törődött bele a dologba.

De minden barátomat ismerték, és szerették, kedvesek voltak velük és egy rossz szavuk sem volt ha mondtam hogy szeretném hogy ha itt aludna a barátom...

Az utóbbi időben a buszon ismerkedtem egy meleg sráccal, minden reggel egy busszal jártunk, kicsit közelebb kerültünk egymáshoz(később rájöttem hogy kár volt, mert komolytalan és az anyja még a boltba sem engedi el, csak heti 1x) és sose gondoltam volna, de APÁM TANÁCSOLT HOGY HOGY ISMERKEDJEK VELE! Felhívott nap mint nap, kérdezte hogy találkoztam- e a buszossal, volt- e valami, beszéltünk-e...

Sose gomdoltam volna a homofób apámról, hogy ennyire el tudja fogadni..

Szóval ne félj és ne legyen bűntudatod, az idő tényleg mindenben segít!:)


Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak beszélgetni szeretnél egy korodbeli meleg társaságával, akkor írhatsz nyugodtan privátot, szívesen beszélek veled bármiről!!:)


18/f,m

2013. febr. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

fospuska hozzászólására reflektálva:


"a melegség tele van pozitívummal"

Ja... ez max a HIV+ értelemben igaz, és főleg a távoli múltban.


"az élet rengeteg területén egyszerűen könnyebb boldogulni,ha meleg vagy"

Tapasztalat, vagy levegőbe puffogtatás?

No ugyan, említs már kérlek párat! Ha esetleg találtál, leírhatnád, azért a pozitívumért cserébe mi minden mástól esik el az illető.


23/F meleg

2013. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 SennaHikari ***** válasza:
Ha tényleg meleg vagy, és nem is érdekelnek a lányok, akkor csak magadnak ártasz azzal, ha ezek után lányok után mész. Ne gyűlöld magad emiatt, mert - bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem a te hibád - nem tehetsz ellene. Vagyis tehetnél, de azzal saját magadat tennéd tönkre. Próbáld elfogadni magad úgy, ahogy vagy. Próbálj ismerkedni fiúkkal, és ha találsz valakit, aki viszont szeret, akkor lassan elmondhatod a családodnak is. Lehet, hogy van olyan család, aki nem fogadja el, de hidd el, ha igazán szeretnek téged, akkor megértik és melletted fognak állni.
2013. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
Én a helyedben beszélgetnék egy szakemberrel. Pl.: [link]
2013. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!