Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még valami vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami vagy fölösleges reménykednem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem, egy helyre járunk edzeni. Felvettem facen és rá is írtam, jól elbeszélgettünk és kérdeztem, hogy mikor jön edzeni, azt mondta, hogy majd megbeszélünk egy napot amikor majd egyedül jön edzeni (mert egy haverjával szokott lejárni) és akkor találkozunk. Ez pár napja volt, azóta egyáltalán nem beszéltünk.
2013. febr. 4. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ő is csak fél szólni... Nem tudom, lehet van remény.
2013. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Lehet ebből még valami" :

Szokott a medve az erdőben sz@rni?

2013. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joshy Ca$h ***** válasza:
Lehet. Ha jól csinálja okosan kivár, csak téged húz egy kicsit:) De az is lehet hogy nem akar tőled semmit, azért ha 1-2 hét után se jelentkezik, ne várj rá.
2013. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mondjuk van egy közös ismerősünk aki szerint eléggé antiszociális.. de mitől félne? nem értem..
2013. febr. 4. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!