Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy egy bizonyos embertípus mindig megtalálja őt?

Figyelt kérdés

Oké!! Harmadjára találom meg UGYANAZT az embert. Máshogy néznek ki és nem is egyidősek, de mégis kísértetiesen hasonlítanak. Tök ugyanúgy beszél, ugyanolyan a humorérzéke ugyanazokat a dolgokat mondja el mint a 2 előző akit megismertem. Ugyanarra a kérdésemre tisztára olyan választ ad mint a 2 másik fiút tette(akiket nem ismer) És most ugyanazt csinálja!! A fiúk komolyan nem lehetnek ennyire egyformák, ilyen nincs. Akkor meg mi ez már?

Más is találkozott már ilyennel? Lehetséges, hogy egész életemben csak az ilyen stílusú embereket/fiúkat fogom "bevonzani"?



2013. febr. 7. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es kinek beszélsz??
2013. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:) (bár az írd má le válasszal nem tudok mit kezdeni)

Vannak olyan apróbb dolgok amik emlékeztetnek, és nagyobbak is. Ami a legjobban zavar hogy más lányokról mesélget. Ne érts félre, nem vagyok féltékeny csak én sem mesélek neki más pasikról. Ha a kiszemeltjeiről akar dumálni akkor úgy gondolom hogy azt a fiú haverjainak is megteheti. Nem baj, ha megemlíti hogy tetszik neki valaki mert igen jó tudni de annyira nem érdekel hogy egyfolytában a csajozásról hallgassam xD de ez csak egy dolog, bonyolult lenne elmagyarázni hogy miērt és kire hasonlít:)

2013. febr. 7. 18:37
 13/15 anonim ***** válasza:
engemis érdekelne
2013. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
volt olyan időszak,hogy csak a gázos pasikat vonzottam,de örömmel fogadtam az új tanévben a normálisakat :))
2013. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igen
2015. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!