Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek köszönhető az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek köszönhető az, hogy Hazánkban él a legtöbb gyönyörű nő és azok is a leggyönyörűbbek a világon? Valamint szinte nem is látok csúnya csaj.

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
19. Nem! Ellenkezőleg. Mindenki azt keresi, aki genetikailag eléggé különbözik tőle. Bár nem tudom, mire érted, de az emberek ezért kedvelik az egzotikus lányokat, fiúkat, mert ott kisebb az esélye az azonos génekből származó "gondoknak".
2013. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Nem csak megszállás, népvándorlás, hasonlók is szerepet játszhatnak, továbbá, hogy egy ország mennyire befogadó a külföldiekkel szemben.
2013. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Okés minden országban vannak jó csajok, de én azt mondtam hogy itthon különösen sok van! látom sok itt a funkcionális analfabéta...
2013. febr. 7. 19:24
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Londonban voltam,akkor volt egy fiatal csaj az utcán,akinek alig volt foga,megitta a kezében lévő whisky felét és a haveromat meg akarta verni,de végül csak olyat káromkodott,hogy azóta se hallottam olyat.
2013. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
29%

Hát ez nincs így...Csak a magyarok terjesztik.De sokkal szebbek az ázsiaiak,vagy a hollandiaiak.vagy a kanadaiak.Meg ez ízlés dolga,és nem kérdeztek meg mindenkit a világon...

Ez olyan,mint a híres magyar vendégszeretet...

2013. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Az is igaz hogy majdnem minden ide látogató férfi sztár megemlítette hogy nagyon szépek a csajok itt.
2013. febr. 7. 19:31
 27/44 anonim ***** válasza:

"De sokkal szebbek az ázsiaiak,vagy a hollandiaiak.vagy a kanadaiak"


Jártál már Kanadában, ember? Amúgy szerintem a román, szerb és ukrán lányok nagyon szépek.

2013. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
foley hallod gyerek mi ez a szöveg :D:D kvjó!!!
2013. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Nekem az ázsiai fiúk tetszenek nagyon, de netről nézve más, ott gyönyörűek (nő vagyok amúgy), bájos, szabályos arcocska, hibátlan test, csini, vékony alak.

Aztán fura mód, akik itt kószálnak ázsiai srácok a nagyvárosok utcáin, sokszor még csak nem is hasonlítanak azokra. :P

2013. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
foley-t nagyon bírom. A fiatalok ártatlanságával ad elő mindent. :D
2013. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!