Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek köszönhető az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek köszönhető az, hogy Hazánkban él a legtöbb gyönyörű nő és azok is a leggyönyörűbbek a világon? Valamint szinte nem is látok csúnya csaj.

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Na jó ez már ízlés dolga.
2013. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Eskü megtörtént.

Amit mondott annak csak egy részlete (cenzúrázva):

Csináld meg a 3 k. anyádat az 1 kicsi farkaddal.

2013. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
az a legjobb,hogy kvára másról kérdezett :DDD
2013. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
úristen foley xD
2013. febr. 7. 19:40
 35/44 anonim ***** válasza:
53%
Igen,de egyik oldalon írta valaki,hogy a londoniak nem vészesek.
2013. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Na tehát a lényeg,hogy ott vannak a legkevésbé szépek.
2013. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok a londoni nőknek semmilyen védője, de most komolyan... csak azért, mert te ott láttad a legrondább nőt, rögtön ronda az összes? Ezt a logikát, öcsém...
2013. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
nem sértésből írtam egyébként,hanem,hogy mekkora jó már,hogy így elmesélted közben :D
2013. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
11%
Hát ez egy baromi nagy kamu, hogy itt élnének a legszebb nők a világon. Ez szubjektív. Voltam a skandináv államokban, főleg Norvégiában ott több szebb nőt láttam ,mint itt, lehet azért mert nekem az a típus jön be jobban..Sőt az oroszok sem panaszkodhatnak, ott is rengeteg gyönyörű és csinos nő van. Bár az is relatív, hogy kinek mi számít szépnek.. De az egy hatalmas ferdítés, hogy itt élnek a világ legszebb női.
2013. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

37-es az a durva,hogy amíg nem szólalt meg nem is volt gáz a csaj.

Sokkal rondábbak is voltak ott.

Amúgy amszterdamban is szép nők vannak (és tisztán láttam annak őket).

2013. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!