Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha puhap@csként elmegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha puhap@csként elmegyek egy csajozós tréningre, valóban megtanulok csajozni?

Figyelt kérdés

Legnagyobb gondom, hogy nem tudom mit mondjak a nőknek, mert egy szürke senki vagyok, nem tudok miről beszélni, meg különben is, hol vannak azok istennő kinézetű csajok hozzám képest...De már megközelíteni se merem őket.


Láttam az interneten drágábbnál drágább tanfolyamokat is, de 1-2 órát tanítanak ezek a "trénerek" 20-30 ezer ft-ért is. Ez miből áll? Elmegyünk a diszkóba, ő meg figyeli ahogy csajozok? De ha nem merek, odamenni se, nemtudom, miben segíthet:S

A másik meg, hogy nem szeretnék fölöslegesen fizetni, nekem pár tízezer ft is soknak számít. Tapasztalatok? Vélemény? 18f



2013. febr. 9. 13:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

#9-nek


Szerintem teljesen igazad van. A külső/megjelenés igenis nagyon fontos. Gondolkozzunk csak kicsit fordítva!! Nekem se tetszik olyan lány aki nem csinos, nem ad magára és nem ápolt, így már érthetővé is válik az hogy mennyire fontos a külső. Ezzel párhozamban a belső is ugyan így fontos. Én se vagyok egy nagy csajozós srác, egy barátnőm volt 19 év alatt, de ezen a dolgon sokat gondolkozok. :)

19/F

2013. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a külső-dolgot: bulikban sok jóképű, kisportolt srác sörrel a kezében áll a tánctér szélén és csorgó nyállal bámulja a csajokat. Ennyit jelent a külső... :D


Persze eleinte előny, mert ha jóképű, akkor több pozitív visszajelzést kap az ember, amitől erősödik az önbizalma, de hosszabb távon semmit sem számít. Egy egyedi, férfias stílust még a legrondább ember is ki tud magának alakítani (jól összeválogatott ruhatár, kiegészítők, testbeszéd, sport, illat stb.).

2013. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

"Egy egyedi, férfias stílust még a legrondább ember is ki tud magának alakítani (jól összeválogatott ruhatár, kiegészítők, testbeszéd, sport, illat stb.)."


de ezt elérni sokkal keservesebb munka és nehezebb annál, mint kétsoros szövegeket bemagolni és elnyomni 50 csajnak....mert az ilyen tanfolyamokon ilyenekkel operálnak. Nem mondja azt az oktató, hogy "figyi, befosol mire ember lesz belöled", hanem jönnek mindenféle könnyü megoldásokkal, amik látszólagos eredményeket okoznak csak. Pl bemagyarázzák, hogy nagyon jó a testbeszéded. Viszont nem dugsz továbbra sem. Mert most csajozásban mi lenne a cél? Hát az, hogy dugj. Nem az, hogy jó legyen a testbeszéded, vagy hogy minél több teloszámot összegyüjts.

2013. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

#12-nek


Ütöd saját szavaid, ahhoz hogy jó ruhatár, jó illat stb legyen vkinek az mi más ha nem a "külső"?!? Fontos mind a kettő...ahogy tartja a mondás is. A külső megfogja az embert, a belső megtartja.

19/F

2013. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
sztem a nagy farok is fontos, bár ezt még igy nyiltan senki sem ismerte be, de higyjétek el nekem, akinek nagy a micsodája annak hire megy a csajok közt.
2013. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Mi van akkor ha nem hisszük el? :)

Ez egy gyerekes negatív hülyeség szerintem (és sok más értelmes ember szerint). Legyen átlagos és kész. SOHA nem azért fog szeretni egy NORMÁLIS csaj, hogy mekkora a farkad. Az ego-nak kell a nagy farok.....

19/F

2013. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Pont erre írtam, hogy sok jóképű srác labdába sem tud rúgni szórakozóhelyeken, hiába a jó külső.


De ha valakinek a külseje a legnagyobb kifogása a csajozásban, akkor ezek az eszközök, amiket használhat, panaszkodás helyett inkább éljen velük.


De ezek nélkül is simán lehet eredményt elérni a csajozásban, csak minek legyünk önmagunk ellenségei? Ha lehet egyedi stílusom, sportolhatok, akkor miért ne élnék a lehetőséggel?

2013. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
mert a gyúrás NEHÉZ!:D
2013. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

"de ezt elérni sokkal keservesebb munka és nehezebb annál, mint kétsoros szövegeket bemagolni és elnyomni 50 csajnak....mert az ilyen tanfolyamokon ilyenekkel operálnak."


Igen, sajnos ez így van. Bemesélik, hogy 3 nap alatt Casanovát csinálnak az emberből. Amíg az oktatók fogják a kezét terepgyakorlaton, addig persze gyors eredményeket is elér, aztán utána, egyedül meg visszafejlődik az illető. Sebaj, jöhet a következő tanfolyam...

2013. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
:D tanfolyamon se fejlődnek, csak szolok :D
2013. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!