Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha puhap@csként elmegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha puhap@csként elmegyek egy csajozós tréningre, valóban megtanulok csajozni?

Figyelt kérdés

Legnagyobb gondom, hogy nem tudom mit mondjak a nőknek, mert egy szürke senki vagyok, nem tudok miről beszélni, meg különben is, hol vannak azok istennő kinézetű csajok hozzám képest...De már megközelíteni se merem őket.


Láttam az interneten drágábbnál drágább tanfolyamokat is, de 1-2 órát tanítanak ezek a "trénerek" 20-30 ezer ft-ért is. Ez miből áll? Elmegyünk a diszkóba, ő meg figyeli ahogy csajozok? De ha nem merek, odamenni se, nemtudom, miben segíthet:S

A másik meg, hogy nem szeretnék fölöslegesen fizetni, nekem pár tízezer ft is soknak számít. Tapasztalatok? Vélemény? 18f



2013. febr. 9. 13:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

"TÉNYLEG MENJÉL LE ÉS GYURJÁL!"


Ettől még nem lesz csaja.

2013. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Már voltam gyúrni. Tényleg nem lett csajom...
2013. febr. 9. 15:26
 33/44 anonim ***** válasza:

"TÉNYLEG MENJÉL LE ÉS GYURJÁL!"


Ettől még nem lesz csaja.



Ez jogos, mivel a tízmillió szövetségi kapitány és a szintén ugyanennyi politikus/gazdasági szakértő mellett lassan a tízmillió testépítő országa is leszünk lassan már.

2013. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
akkor meg képet küldjél kérdező és megmondom miujság.
2013. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit elkeseríteni aki gyúr, de van egy ismerősöm, aki izompacsirta kockás hassal. Egy lány be is próbálkozott nála, de annyira szerencsétlen a srác, hogy a hétvégi bulizásoknál kimerült nála a téma. Rámenős akart lenni a csajjal és a csajnak meg nem jött be ez a stílusa. A gyerek a mai napig egyedülálló pedig már két éve lehetne barátnője. Ezért nem minden a külső. Szerintem egy átlagos testalkattal és értelmes, komoly gondolkodással többre megy valaki, mint a szálkás testtel, de az üres fejjel.
2013. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
ok, vannak kivételek, de azért ne mondja nekem bárki, hogy a gyurás rontja az esélyeidet. Ráadásul jól kinézni az egy állando dolog, az önbizalmad viszont percröl percre ugrálhat.
2013. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Rontani nem rontja, de nem csak azon múlik. Van olyan lány aki a kigyúrt pasira úgy tekint, mint aki nem kapható komoly kapcsolatra csak alkalmi szexre. Én azért nem járok el gyúrni, mert nem a csak szexelni vágyó nőket szeretném bevonzani, hanem a komoly kapcsolatra vágyókat.
2013. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
na csak rajta :D Én gyurás nélkül csajoztam. Se dugni, se járni nem akartak...max az aljább nők.
2013. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

ez a csajozós tanfolyam kb olyan, mintha megkérnéd az erdőben lakó fogatlan cigányasszont hogy 1 milláért szedje már le az átkot rólad.


A pénzt kifizeted, viszont kapni semmit se fogsz cserébe.

2013. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Szerintem az utolsónál a pont:)
2013. febr. 9. 18:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!