Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha puhap@csként elmegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha puhap@csként elmegyek egy csajozós tréningre, valóban megtanulok csajozni?

Figyelt kérdés

Legnagyobb gondom, hogy nem tudom mit mondjak a nőknek, mert egy szürke senki vagyok, nem tudok miről beszélni, meg különben is, hol vannak azok istennő kinézetű csajok hozzám képest...De már megközelíteni se merem őket.


Láttam az interneten drágábbnál drágább tanfolyamokat is, de 1-2 órát tanítanak ezek a "trénerek" 20-30 ezer ft-ért is. Ez miből áll? Elmegyünk a diszkóba, ő meg figyeli ahogy csajozok? De ha nem merek, odamenni se, nemtudom, miben segíthet:S

A másik meg, hogy nem szeretnék fölöslegesen fizetni, nekem pár tízezer ft is soknak számít. Tapasztalatok? Vélemény? 18f



2013. febr. 9. 13:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

"Se dugni, se járni nem akartak...max az aljább nők."


Így aztán gondolom tele a naplód a kuncsaftokkal. Csak éppen hosszú távon nem érsz velük semmit.:D

2013. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
mivan?
2013. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
talán ha letöltenél pár PUA könyvet jobban járnál... és az ingyen van és minden benne van. az Attraction Code, Bad Boys Lifestyle, Mystery method-ot ajánlom. van magyarul mind
2013. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Én négy éve vagyok benne a puában, szűzen kezdtem és mára jól tudok csajozni. Rengeteg munkába került ez, de nem fizettem senkinek. A könyvekben le vannak írva az alapelvek és már csak csinálni kell. Nem fog egyből menni, de ha csinálod és összeállnak a fejedben a dolgok akkor menni fog.


Ha valakihez elmennél, akkor semmiképp sem szentesipetihez, mert csak rosszabb állapotban jössz ki onnan, mint ahogy bementél, jimmit is felejtsd el. Mexék tudnak, csajozni, de az ő áraik is irreálisak szerintem.


Az, hogy oda mersz-e menni csajokhoz a te döntésed. Ez nem egy létező probléma. Határozd el, hogy odamész, az egyik lábadat teszed a másik után és ott leszel.


Annyi dolgod van, hogy fogd fel azokat az ELVEKET amik működtetik a puaságot. Ne technikákat tanulj, hanem az elveket kell felfogni. Építsd be a személyiségedbe és könnyű lesz az egész.

2013. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!