Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik beleszerettem egy nőcsábász férfibe , akinek nem kellek kapcsolatra csak úgy "barátkozni" . Tudom ,hogy nem helyes , de nem tudok nem rá gondolni és kényeztetésről , szexről fantáziálni .

Most felbukkant egy másik rendes, toleráns , aranyos férfi de nem vonz . Pedig jó lenne hozzám és én mégsem érzek úgy,hogy szeretnék tőle valamit .



2013. febr. 10. 17:11
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus nő... Szánalmas!
2013. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

Egyik mellett sem érdemes sokáig leragadni. De kösz, hogy erősíted a nőkkel szembeni sztereotípiákat. Az első sem azért vonz, mert rosszfiú, hanem mert A) vonzó B) nem kaphatod meg. A második sem azért nem kell mert rendes.


25/N

2013. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Azért kell megszólni ,mert szeretek valakit és sokat szenvedek miatta , mert nem akar velem lenni ? Mikor megismertem azt hittem azért közeledik hozzám ,mert komolyat tervez , úgy is beszélt .


Nem használom ki a rendes férfit , fizetem a számlát nem várom el ,hogy költsön rám . Jól érzem magam vele , mert rendes , szorgalmas tisztelem mert komolyan veszi a munkáját , céltudatos . Szeretném ,ha tudnék rá úgy tekinteni,mint vagyaim tárgyára .

2013. febr. 10. 17:40
 14/49 anonim ***** válasza:
és még a férfiakra mondják, hogy a nemiszervük vezérli öket...hát nem ugy tünik, hogy a nőket az eszük vezérelné.
2013. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

Párválasztásban senkit nem az esze vezérel.

Én is "ki vagyok akadva" emiatt a nőkre. Viszont ez a "rosszfiúkhoz" vonzódás- egyébként a rosszfiúság az, hogy vonzó és nem kaphatod meg, legalábbis a nő azt látja rajta, hogy nélküle is jól elvan, erős és független- ösztönös dolog, itt a gondolkodásnak semmi szerepe nincs.

2013. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
a nőcsábász jól is néz ki, ezt azért ne hanyagoljuk el.
2013. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Sztereotipia vagy nem , most ez a helyzet .


A rendes pasinak sok évvel ezelőtt nem kellettem akkor nagyon megbántott,most nem tudom miben változott a véleménye . Jobb lenne ,ha most is csak barátkozni szeretne . Az hogy megpróbáljam őt megváltoztatni szerintem nem helyes .


Ja mindkettőt felejteni kellene .

2013. febr. 10. 17:49
 18/49 anonim ***** válasza:
asse tudod hol vagy. :D
2013. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen közülük akarsz választani akkor a nőcsábász.

Lehet akármilyen rendes a másik ha nem vonzódsz hozzá...

Bár én inkább hagynám mindkettőt a fenébe.

2013. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
A nőcsábásznak több 1 meg 1,5 éves kapcsolata volt , most állítólag már nősülni szeretne , de én nem vagyok opció . Szerettem volna kapcsolatot vele ,de ő nem akar és kész ,csak én nem tudok elszakadni . És most mikor a sors hozott egy rendes férfit én nem tudom elfogadni a közeledését . Én nem szeretnék a B férfinak olyan lenni ,mint nekem az A pasi ,mert tudom mennyi szenvedést okoz , ha az embert nem fogadja el valaki akit meg ő nagyon tudna szeretni .
2013. febr. 10. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!