Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik beleszerettem egy nőcsábász férfibe , akinek nem kellek kapcsolatra csak úgy "barátkozni" . Tudom ,hogy nem helyes , de nem tudok nem rá gondolni és kényeztetésről , szexről fantáziálni .

Most felbukkant egy másik rendes, toleráns , aranyos férfi de nem vonz . Pedig jó lenne hozzám és én mégsem érzek úgy,hogy szeretnék tőle valamit .



2013. febr. 10. 17:11
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
0%

magyarázd meg...milyen szolidáris vagy...


pedig az igazság az, hogy nem akarsz egy olyan pasival élni, aki nem férfiállat...Nem akarod elfogadni ezt a sorsot. Az összes nő ilyen köcsög amugy.

2013. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
89%
Elég szánalmas,hogy ide milyen férfinak nevezett emberek írogatnak :)
2013. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
ha normálisak lennének akkor se kellenének a nőknek.
2013. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Ez annyira jellemző.


Mindig az kell aki csak szívat mi? :D


Undorító.

2013. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Sajnos a nők ilyenek,én is,mindig az kellett,aki nem rendes és szívat.
2013. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
nanana, azért ha egy kis pondró vézna antiszoc kockagyerek szivat és szemétkedik az attól még nem lesz a nők kedvence csak egy kis roh.adék. Viszont a nőcsábászoknak van mire keménykedni, mert jól néznek ki legalább, ha más nem.
2013. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb , hogy minden amit az A férfi hibámnak tart és kritizál bennem , a B férfit nem zavarja .


Az A férfi pedáns és ad magára , a B férfi meg nem túlzottan .


A sors fintora ,hogy aki elnézi a hibáimat ahhoz nem vonzódok . Most várjak egy harmadikra aki talán olyan lesz akit szeretnék , akar is engem a hibáimmal együtt , csak kérdés ,hogy jön-e majd olyan .

2013. febr. 10. 18:56
 28/49 anonim ***** válasza:

Akkor ha egy agyonkigyúrt szépfiú odamegy és leköp az insta nyert? Csak mert "jól néz ki"? Hát ez nevetséges.


Ide jutott a világ. Köszönet nektek neo-liberálok!

2013. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Ha vonzódsz még a nőcsábászhoz,ne gondolkozz!
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
én azért megnézném képen a két versenyzö urat
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!