Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik beleszerettem egy nőcsábász férfibe , akinek nem kellek kapcsolatra csak úgy "barátkozni" . Tudom ,hogy nem helyes , de nem tudok nem rá gondolni és kényeztetésről , szexről fantáziálni .

Most felbukkant egy másik rendes, toleráns , aranyos férfi de nem vonz . Pedig jó lenne hozzám és én mégsem érzek úgy,hogy szeretnék tőle valamit .



2013. febr. 10. 17:11
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Most komolyan az a baj, hogy otthon melegítőben várt? vagy mi manó??
2013. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
jaj most csak ráfogja valamire, hogy miért nem kell az a pasi...am ha a nöcsábász mocskosan, izzadtan borostásan ment volna a csajhoz a csaj akkor is sugárba spriccelt volna töle. A pocakos meg mehetett volna aranyingben is
2013. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Mindketőnek jól áll mikor borostás .


42-es


Jelenlegi nyomorult lelki állapotomban jót nevettem a kommenteden .

2013. febr. 10. 22:18
 44/49 anonim ***** válasza:
am nem tom észrevette e valaki, de a pocakos alacsony aranyos pasi a történetben teljesen mellékes, akár el is hanyagolható. A történet lényege, hogy a nő szeretné ha a jopasit megszerezhetné, de a jopasi meg nem áll le 1-1 nővel.
2013. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

Nem csak a melegítő , hanem egyszerűen ... minegy ramatyul érzem magam ,mert szeretném ha ilyesmi párom lenne , de ha egyszerűen nem érzek vonzalmat . Jó lenne barátkozni B-vel ,de akkor az csak hitegetés lenne .


A két személy két véglet . Míg A-nak nem kellek és a hibáimat a fejemre olvassa addíg B nem rójja fel ugynazon hibáimat, vannak és kimondja őket, de nem tartja nagy dolognak .


Nagyon korai ez B-vel , majd meglátjuk .


Köszönök minden hozzászólást .


Minden jót ! :)

2013. febr. 10. 22:45
 46/49 anonim ***** válasza:

Annyira jellemző női viselkedés ez.


De legalább szenvedni fogsz emiatt. Kis vigasz az alacsony cávónak mikor közlöd hogy Kolompárklónnal mész el.

2013. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok mit írni, csak azt, h a nőknek sosem a jó és rendes férfiak kellenek, hanem azok, akik sz.rnak rájuk és akik sz.rba se nézik.


F/30

2013. febr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

"Erre nem tudok mit írni, csak azt, h a nőknek sosem a jó és rendes férfiak kellenek, hanem azok, akik sz.rnak rájuk és akik sz.rba se nézik. "


Pontosan így van! Jöhetnek a feministák tűzzel-vassal védeni ennek a csajnak, és sok ugyanilyen gondolkodású csajtársának a jogait, a lényeg akkor is ugyanaz: A nők NEM tartanak igényt a rendes, normális pasikra! :(

2013. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Viszont ne felejtsük el, hogy adoniszkülsejű rendes férfiak sem léteznek!

Szóval a szívdöglesztő férfiak nyugodtan lehetnek bunkók, attól csak még férfiasabbak lesznek, a nőknek pedig egyszerűen a magabiztos, erős, határozott FÉRFI kell.


Teljesen érthető, hogy a kérdező hölgy az A férfihoz vonzódik! Úgyhogy én előre is sok sikert kívánok! :-)

2013. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!