Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik beleszerettem egy nőcsábász férfibe , akinek nem kellek kapcsolatra csak úgy "barátkozni" . Tudom ,hogy nem helyes , de nem tudok nem rá gondolni és kényeztetésről , szexről fantáziálni .

Most felbukkant egy másik rendes, toleráns , aranyos férfi de nem vonz . Pedig jó lenne hozzám és én mégsem érzek úgy,hogy szeretnék tőle valamit .



2013. febr. 10. 17:11
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Még a végén kiderül,hogy a rendes jobban néz ki :)
2013. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
sztem kizárt
2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

A kép az sok lenne .


Az A férfi nem egy szépfiú , de vonzó és nagyon rámenős tud lenni . Izmos felsőtest , széles vállak szép mellizmok , definiált karizmok , napsütötte bőr . Kopasz de nekem az sem árt , szép barna szemek , szemöldök és szempillák . Már ahogy írok róla teljesen odavagyok :/ Első perctől kezdve vonzott , kerestem a módot ,hogy hozzáérjek , csak hogy súrolja a kezem az övét . Amúgy már lefeküdtünk . 2-3 hónapig áltam ellen neki , aztán már tudtam,hogy ha akarok valamit nem utasíthatom mindíg el . De semmi sem változott .


A B férfi alacsony , picit pocakos (bár nem nagyon , le is adná ,ha elkezdene sportolni ) , szemüveges , széles vállú , de nem definiált izmokkal . Ahogy otthon elvárt az nagyon lehangoló volt . Mintha nem is gondolt volna arra ,hogy milyen benyomást fog kelteni .


Az A pasinak nincs szép hangaja , de B pasinak gyönyörű bársonyos ,nyugtató a hangszine .


Amúgy nincs választásom , csak annyi ,hogy sóvárgok-e tovább A pasi után aki teljessen kikészített akarva és akaratlanul is , vagy próbálok B pasival valahogy kapcsolatot kialakítani , bár akárhogy is próbáltam nem

kívánom vele a fizikai kapcsolatot vagy mindkettőtől távol maradok .

2013. febr. 10. 19:30
 34/49 anonim ***** válasza:
49%
ok, le is irtad szépen, hogy a nöcsábász jól néz ki, sokkal férfiasabb a külseje is meg minden. A legjobb az lenne, ha teherbetolna és szépen egyedül maradnál a gyerekkel és küszködj.
2013. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy csak sóvároghatsz utána,nemcsak Te gondolod így? Ugyanígy voltam,mint Te,el sem hittem,hogy az enyém lehet,és még mindig megvan!
2013. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

"A B férfi alacsony , picit pocakos (bár nem nagyon , le is adná ,ha elkezdene sportolni ) , szemüveges , széles vállú , de nem definiált izmokkal"


"Hát ez micsoda lúzer! Hahahaha"


Bezzeg a másik! Amelyik így leírás alapján Kolompár Gazsi a cigánysorról! Ő aztán az igazi keménygyerek istenség! A becsület és jófejség mintaképe!

2013. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Arra ő nagyon ügyel ,hogy ne ejtsen egy nőt sem teherbe .


Az A pasi vonzó , ahova csak megy szédíti a nőket , nem bírja ki ,hogy ne csinálja .


Nem tudom ,hogy mit csináljak B pasival . Mondtam neki ,hogy nem szeretnék mást mint barátkozni , erre mondta ,hogy ok ,és hogy reméli nem fogom kerülni . De mindíg úgy lesz ,hogy akarna valamit (saját példámból tudom ) . Az az elképesztő, hogy őszinte , rendes és sok tulajdonságunk egyezik . Bárcsak máshogy fogadott volna az otthonában , nagyon nem tett jó benyomást a megjelenésével .


Elegem van ezekből a férfi nő dolgokból . Ocsmány az egész úgy ahogy van . Örülök azoknak akik párt találtak és boldogok és szeretik egymást , nekem ez nem megy .

2013. febr. 10. 19:53
 38/49 A kérdező kommentje:

35-ös válaszoló


Sajnos már többször kijelentette ,hogy nem lesz köztünk kapcsolat . Tudja és látja rajtam ,hogy oda vagyok érte , de nem akar barátnőjének és kész . Arra nem volt még alkalmam , lelkierőm ,hogy rákérdezzek,hogy konkrétan mi az oka arra hogy elutasít . Keresi a társoságom , de nőjének nem akar . Bár nem is vagyok az ideálja , de kedvel , rendesnek tart , szeret ezeket mondja . Kb úgy van velem mint én B pasival , csak A pasinak nem esett nehezére,hogy lefektessen engem akkor is ha nem akar a csajának . Én B pasival nem tudok lefeküdni . Gondoltam rá ,hogy lehet hogy akkor vonzódnék hozzá , csak félek és nem tudok , a férfiaknak ez egyszerűbb .

2013. febr. 10. 20:04
 39/49 anonim ***** válasza:
Igen,mi csak szerelemből tudunk! De hidd el,nem lehetetlen,legyél hozzá kedves,ne mondj le róla,én is így voltam,aztán csak összejött,lehet,nem sokáig,de akkor is.
2013. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
te bori, te mondd már nekem, téged egyáltalán nem zavar, hogy az a pasi rajtad kivül még tart egy csomo másik nőt is? És lehet hogy amikor veled dugott, akkor aznap mással is volt?
2013. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!