Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami jó tanács ilyen helyzet...

Valami jó tanács ilyen helyzetben? Tenisz?

Figyelt kérdés
A mamám nem régen halt meg és a teniszezést abba kellet hagynom,de én vissza megyek a pályára.De mivel ki hagytam egy két hónapot ezért keményebben bele kell húznom az edzésekbe.De itt az a bökkenő hogy a haverjaim akik ott teniszeznek nem értik mért hagytam abba az edzést,amikor tudták hogy engem a mamám halála nagyon megviselt .És ezért izgulok mert tudom hogy mekkora köcsögök tudnak lenni a haverjaim és ha ők nem akarják hogy vissza menjek akkor bármit elkövetnek hogy én ne folytassam ezt a sport ágat. Légyszíves agyatok valami tanácsot,hogy mit csináljak ilyen helyzetben.

2012. aug. 28. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mégis mit tudnak tenni? Kettétörik az ütődet?


A kérdésből ítélve max 16 évesek lehettek, megnyugtatlak, pár kiskamasz hülyegyerek nem tud tenni semmit, ha te teniszezni akarsz.

2012. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem az a 2 hónap nem a világ vége:)

Nem tudnak annyit fejlődni a haverjaid 2 hónap alatt, hogy azt ne tudnád behozni.

Csak simán menj vissza mintha mi sem történt volna.

Azt meg, hogy ők mit gondolnak rólad, szard le. Közük nincs hozzá, hogy mit csinálsz.

2012. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mind kettőtöknek igaza van. Tényleg nem kell ezen izgulnom:)
2012. aug. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!