Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik rajtam a déli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik rajtam a déli, napbarnította vagy épp fekete, arab és hasonló nemzetiségű fiúknak, de inkább férfiaknak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan, de egyszerűen mindig összeakadok az ilyen kaliberű pasikkal (magyar vagyok), a neten eddig az összes portálon megtaláltak, ami csak a kisebb meglepetés, de Magyarországon élek és élőben is összetalálkozom velük..., néznek, odaülnek mellém a Mekiben esetleg beszélgetést is kezdeményeznek. (nem sokat járok Mekibe, de a legutóbbi alkalommal épp elcsípett egy). Hosszú, világos-barnás, de inkább barna hajam van és kék szemem. Nem értem miért tetszem nekik ennyire, de vannak vicces kalandjaim a sötét árnyalatú ifjúkkal. 16 éves vagyok és köszi minden értelmes választ!

2013. febr. 17. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogy buta liba vagy! Már bocs.

Nekik "egzotikus", naív, könnyen kapható egy menetre!

Ha mondjuk arabok, akkor ahonnan jönnek ott szigorú szabályok kötik a nőket, házassággot stb, itt meg bárki lecummantja őket a mori retyójában ingyen, csak mer ilyen a bőrük színe! Tudják h a magyar lányoknak ők ilyen egzotikus kalandok és jól ki is használják. Persze hadd ne mondjam meg ki szívja meg ezeket a kalandokat jobban!


De ne érezd magad különlegesnek mert minden lányra rámennek csak kiszűrik azt melyik olyna naiv h legyen vmi a dologból. Van egy ilyen csaj ismerősöm, aki járja a szórakozóhelyeket folyton ilyenekkel kavar, valamirevaló magyar fiú az már unalmas szóba se jöhet!

És ezek meg folyton pofára ejtik van h erőszakoskodnak durvák vele, de mégis ha meglát pár fekát, viszketni kezd a pi.ája és sztem ez az egész ULTRA GÁZ!!!

2013. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki begazolna... én nem járok szórakozóhelyekre és nem csináltam mást, csupán beszélgettem velük. Remélem ez még nem a r*bancság jele...
2013. febr. 18. 16:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért bántjátok a kérdezőt. Eleve nem is ő flörtöl ezekkel az alakokkal, hanem ők vele.

Amúgy simán lehet, hogy azért, mert tényleg szép vagy, az ilyen déli népek pedig közvetlenebbek, így nagyobb eséllyel szólítanak le.

2013. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
az h nem tudod mire mennek, nyilván süt rólad az értelem
2013. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Granulátum ***** válasza:
Biztos nagy a kufferod, azt szeretik ezek.
2013. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!